Karm dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 12 szt.
Zamknij
Menu
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 12 pcs 1 szt.12 szt. |
|
Jedno opakowanie zawiera 12 saszetek po 85 gramów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 12 szt.
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów Royal Canin Yorkshire Terrier 12 x 85g (9003579001431Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier powyżej 10 miesiąca życia. Zdrowa sierśćTa ekskluzywna formuła... więcejwspiera zdrowie i piękno sierści Yorkshire Terrier. Wzbogacony kwasami Omega-3 (EPA i DHA) i Omega-6, olejem z ogórecznika i biotyną. Bezpieczeństwo przewodu pokarmowegoZape Rozetka.plZłóż skargę | 43 zł |
Korzystny pakiet Royal Canin Breed w saszetkach - Yorkshire Terrier, 24 xRoyal Canin Breed Chihuahua: W związku z małymi gabarytami i niską wagą należy uważać, aby nie przekarmiać psów tej rasy - mo... więcejże to bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie kości i stawów. Karma powinna skutecznie zaspokajać głód i przyczyniać się do pielęgnacji sierści. Karma Royal Canin Breed Chihuahua została dokładnie dopasowana do psów w wieku powyżej 8. miesiąca życia - zawiera wyjątkowe połączenie substancji odżywczych, które zaspokajają apetyt, mimo podwyższonej aktywności. Cynk i witaminy wzmacniają funkcje skóry jako naturalnej bariery oraz poprawiają stan sierści. Royal Canin Breed Dachshund: Jamniki z reguły są spokojne i mało aktywne, co sprawia, że łatwo przybierają na wadzę. Dodatkowe kilogramy szkodzą kręgosłupowi i stawom, dlatego zaleca się podawać karmę, która skutecznie zaspokaja głód. Poza tym potrzebują karmy, która pozytywnie wpływa na kości i stawy oraz pomaga utrzymać masę mięśniową. Karma mokra Royal Canin Breed Dachshund doskonale pokrywa zapotrzebowanie jamników w wieku powyżej 10. miesiąca życia, ponieważ zawiera wyjątkowe połączenie substancji odżywczych, które skutecznie zaspokaja głód. Glukozamina wzmacnia kości i stawy oraz pomaga utrzymać dobre zdrowie. Royal Canin Breed Yorkshire Terrier: Yorkshire terriery to przeurocza rasa psów o silnym charakterze i wyjątkowej, długiej i jedwabistej sierści, tak uwielbianej przez ludzi. Na jej pielęgnację organizm tych psów przeznacza ok. 35% dziennego zapotrzebowania na białko. Jedną z cech szczególnych rasy jest brak podszerstka, co sprawia, że psy te są bardziej podatne na różnego rodzaju skaleczenia i reakcje alergiczne. Yorkshire terriery mają wyjątkowo długą przewidywaną długość życia - zdarzały się przypadki, że psy te dożywały nawet 21 lat. Jednakże z wiekiem wzrasta ryzyko chorób serca, nerek i stawów. Poza tym terriery mają wrażliwy układ trawienny. Karma mokra Royal Canin Breed Yorkshire Terrier jest doskonale dopasowana do potrzeb yorkshire terrierów powyżej 10. miesiąca życia i dzięki specjalnej recepturze pozytywnie wpływa na zdrowie skóry i sierści. Jednocześnie ta całościowa karma podstawowa poprawia jakość stolca i pomaga ustabilizować apetyt. Royal Canin Breed Poodle: Psy te należą do niewielu ras, których włos nieustannie rośnie. Wyjątkowe szata pudli jest gęsta, wełnista i kędzierzawa, co sprawia, że wymaga specjalnej pielęgnacji i karmy. Ponadto pudle wyróżniają się szczególnie długą oczekiwaną długością życia, więc powinno się je chronić przed czynnikami, które odpowiadają za pojawianie się typowych objawów starości. Wśród starszych pudli wzrasta ryzyko pojawienia się katarakty, czemu zapobiegać mogą wolne rodniki. Zęby tych psów znajdują się w sporych odległościach od siebie, w związku z czym zbierają się między nimi resztki jedzenia, co z kolei prowadzi do powstawania kamienia Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
ROYAL CANIN Breed Mini Yorkshire 24 x 85 gZalety:• Lśniąca sierść• Najwyższa smakowitość• Zmniejszenie objętości i intensywności zapachu odchodówPsy rasy yorkshire ter... więcejier są aktywne, żywiołowe i inteligentne - zawsze pełne energii.Okazała okrywa włosowa psów rasy yorkshire terier jest uważana za jego najbardziej charakterystycz Fera.plZłóż skargę | 80 zł |
Karma mokra dla psa ROYAL CANIN Yorkshire Adult, 12x85gPsy dorosłe rasy yorkshire terrier powyżej 10 miesiąca życia Najwyższa smakowitość Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybre... więcejdnych psów. Zmniejszenie objętoś... EmpikZłóż skargę | 47 zł |
Royal Canin Yorkshire Terrier, mus - 24 x 85 g | 70 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 223 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, cocker spaniel, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: zboża, mąka, tłuszcze, białka, błonnik, minerały, tłuszcz, olej, drożdże, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, skorupiaki, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, west highland white terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, białka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 280 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: ryż, drób, białka, zboża, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, witaminy, składniki mineralne, białka, tłuszcze, błonnik, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na serce, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 1 szt. | od 4 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult Pouch 12 szt. | od 43 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 62 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: holistyczna
od 62 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryba, bulion, woda, indyk, wątróbka, białko, łosoś, groszek, ziemniaki, klasa: holistyczna
od 68 zł
mokra karma, 6 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium