Karm dla psów Royal Canin Dalmatian
Royal Canin Dalmatian 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Dalmatian
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Dalmatian Adult 12 kgDlaczego dorosłe dalmatyńczyki powinny dostawać specjalną karmę? Dalmatyńczyk to aktywna rasa, która wymaga dużo ruchu i wysiłku, aby uniknąć nudy. Dalmatyńczyki są bardzo czułe i uwielbiają być blisko swoich ludzi. Ta rasa psów jest również bardzo wrażliwa i przyjazna. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać uni... więcejkalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Dalmatian Adult jest odpowiednia dla dalmatyńczyków od 15. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych dalmatyńczyków. Dalmatyńczyk to pies gończy, spokojny w domu i pełen energii na zewnątrz. Oznacza to, że dalmatyńczyk potrzebuje diety dostosowanej do zwiększonej aktywności fizycznej. Royal Canin Dalmatian Adult pomaga zachować masę mięśniową. Ponadto karma Royal Canin Dalmatian Adult została wzbogacona o taurynę, aby wspomagać pracę serca. EPA i DHA, które przyczyniają się również do zdrowia skóry, wspomagają jako zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3 także zdrowie serca. Podobnie jak większość psów z białą sierścią, dalmatyńczyk ma wrażliwą skórę. Specjalny kompleks substancji odżywczych wspomaga funkcję ochronną skóry. Dostosowane źródła białka wspomagają zdrowe drogi moczowe i pomagają utrzymać funkcje dróg moczowych. Krokiety suchej karmy Royal Canin Dalmatian Adult zostały opracowane wyłącznie w celu ułatwienia dalmatyńczykom jedzenia. Specjalna faktura i wysoka przyswajalność krokietów sprawiają, że pies je dokładnie żuje i zjada z ochotą. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Karma Royal Canin Dalmatian Adult dostarcza zatem psu wysokowartościo Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 227 zł |
Royal Canin Dalmatian Adult - 12 kgDalmatyńczyk ma bardzo przyjazną naturę. Jest inteligentny, wrażliwy i zazwyczaj bardzo lubiący się przytulać, dlatego powinien być wychowywany z miłością i być często chwalony. Dalmatyńczyki to psy rodzinne, które łatwo adaptują się do otoczenia. Były hodowane na bardzo wytrzymałe psy, stąd też potrzebują dużo ruchu. Czarne plamki na białej sierśc... więceji wyróżniają dalmatyńczyka spośród innych psów. Wyjątkowy pies, który potrzebuje wyjątkowej diety. Karma Royal Canin Dalmatian Adult została dostosowana do potrzeb żywieniowych dorosłych dalmatyńczyków od 15 miesiąca życia. Zawiera ona wszystko, aby wspierać unikalny styl życia oraz zdrowie tej aktywnej rasy psów. Royal Canin Dalmatian Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dalmatyńczyków od 15 miesiąca życia. Karma specjalnie dostosowana do potrzeb psów tej rasy. Kompleksowa opieka nad aktywną rasą Karma została dostosowana do zwiększonej aktywności fizycznej oraz punktuje cennymi składnikami. Specjalnie dostosowane krokiety Aby ułatwić przyjmowanie pokarmu i zachęcić do dokładnego żucia, tekstura i kształt krokietów zostały specjalnie dopasowane. Dopasowane źródła białka: z niską zawartością poziomu puryn, mogą wspomagać zdrowie dróg moczowych. Kompleks składników odżywczych: może wspierać barierę skóry, pomaga chronić przed przesuszeniem, witamina A może wspierać regenerację komórek skóry i produkcję sebum. Kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA): mogą wspierać zdrową skórę i piękną sierść. Bogata w taurynę: może pomóc wspierać pracę mięśnia sercowego Twojego psa. Ochrona stawów: Chondroityna, glukozamina i kwasy tłuszczowe EPA/DHA mogą pomóc chronić stawy. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Dalmatian Adult, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 243 zł |
Royal Canin Dalmatian Adult - 12 kgDalmatyńczyk ma bardzo przyjazną naturę. Jest inteligentny, wrażliwy i zazwyczaj bardzo lubiący się przytulać, dlatego powinien być wychowywany z miłością i być często chwalony. Dalmatyńczyki to psy rodzinne, które łatwo adaptują się do otoczenia. Były hodowane na bardzo wytrzymałe psy, stąd też potrzebują dużo ruchu. Czarne plamki na białej sierśc... więceji wyróżniają dalmatyńczyka spośród innych psów. Wyjątkowy pies, który potrzebuje wyjątkowej diety. Karma Royal Canin Dalmatian Adult została dostosowana do potrzeb żywieniowych dorosłych dalmatyńczyków od 15 miesiąca życia. Zawiera ona wszystko, aby wspierać unikalny styl życia oraz zdrowie tej aktywnej Bitiba.plZłóż skargę | 230 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 260 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryż, kukurydza, gluten, mąka, tłuszcz, aromaty, oleje, klasa: super premium
od 61 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: woda, podroby wieprzowe, kurczak, wątroba, mąka, klasa: super premium
od 221 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 232 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, labrador, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko łososia 26%, ryż, jęczmień, tłuszcz, olej z łososia, ziemniaki, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, kiełki kukurydzy, tłuszcz, suszona ryba, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, rottweiler, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na serce, na stawy, na kości, v sostave: ryż, białka, drób, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium