Корм для собак Bozita Robur Mother/Puppy XL 14 kg
Bozita Robur Mother/Puppy XL 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bozita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bozita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bozita Robur Mother/Puppy XL 14 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dwupak Bozita Robur - Mother & Puppy XL (nowa receptura), 2 x 14 kgKarma Bozita produkowana jest w Szwecji, w jednym z najnowocześniej Zooplus.plПоскаржитись | 488 zł |
Bozita Robur Mother & Puppy - 14 kg | 255 zł |
Bozita Robur Mother & Puppy XL (nowa receptura) - 2 x 14 kgPożywienie, które współgra z funkcjonowaniem organizmu i dodatkowo je usprawnia: karma super-premium Bozita Robur została stw... щеorzona zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą naukową w dziedzinie żywienia zwierząt. Karma ma nie tylko doskonały smak, lecz również wiele prozdrowotnych cech. Ponadto Bozita Robur Mother Puppy XL jest specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów dużych ras, jak również suk szczennych i karmiących. Zawiera 44% szwedzkiego kurczaka, ryby, jaja, ryż, kukurydzę oraz wiele substancji witalnych. Karma ta nie zawiera glutenu pszenicznego, w związku z czym jest lekkostrawna i można podawać ją psom cierpiącym na alergie i niestrawności pokarmowe. Zawartość błonnika w połączeniu z prebiotykami zapewnia sprawną pracę jelit. Bardzo duża ilość witamin C i E oraz selenu gwarantuje skuteczną ochronę związaną z obecnością przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 488 zł |
Bozita Robur Mother & Puppy XL (nowa receptura) - 14 kgPożywienie, które współgra z funkcjonowaniem organizmu i dodatkowo je usprawnia: karma super-premium Bozita Robur została stw... щеorzona zgodnie z najbardziej aktualną wiedzą naukową w dziedzinie żywienia zwierząt. Karma ma nie tylko doskonały smak, lecz również wiele prozdrowotnych cech. Ponadto Bozita Robur Mother Puppy XL jest specjalnie dostosowana do potrzeb szczeniąt i młodych psów dużych ras, jak również suk szczennych i karmiących. Zawiera 44% szwedzkiego kurczaka, ryby, jaja, ryż, kukurydzę oraz wiele substancji witalnych. Karma ta nie zawiera glutenu pszenicznego, w związku z czym jest lekkostrawna i można podawać ją psom cierpiącym na alergie i niestrawności pokarmowe. Zawartość błonnika w połączeniu z prebiotykami zapewnia sprawną pracę jelit. Bardzo duża ilość witamin C i E oraz selenu gwarantuje skuteczną ochronę związaną z obecnością przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 248 zł |
Bozita Robur Mother & Puppy XL (nowa receptura) - 14 kg | 235 zł |
Bozita Robur Mother & Puppy - 2 x 14 kg | 505 zł |
Серія Bozita RoburПорівняти в таблиці →
від 230 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка 23%, рис, кукурудза, буряковий жом, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, кукурудза, рис, зародки кукурудзи, кістковий жир, картопля, клас: суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, в составе: куряче м'ясо, рис, кукурудза, паростки кукурудзи, жир, сушена риба, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 255 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 279 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, курка, крохмаль, рис, білок ягняти, кістковий жир, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум