Корм для собак Bozita Original Senior 12 kg
Bozita Original Senior 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bozita Original Senior 12 kg
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bozita Dog Original Adult Senior 12 kgDla starszych psów lub dorosłych psów o niskim poziomie aktywności
Dostarcza naturalne przeciwutleniac Amazon.plПоскаржитись | 175 zł |
Bozita Original Senior & Vital, kurczak - bez pszenicy - 2 x 12 kgBozita - czysta natura i zdrowie! Naturalne składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich upraw. Każdy etap procesu... щеprodukcji odbywa się z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Unika się stosowania niepotrzebnych dodatków. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączek z tusz i GMO. Karma Bozita Original Senior Vital z kurczakiem została opracowana w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych starszych lub mniej aktywnych psów, niezależnie od ich rasy i wielkości. Dzięki obniżonej zawartości energii dostarcza wszystkich składników odżywczych i substancji witalnych, których pies potrzebuje dla dobrego samopoczucia. Świeży kurczak szwedzkiego pochodzenia zapewnia intensywny smak i dostarcza cennego białka bez obciążania organizmu. FOS, siemię lniane i inulina z cykorii to naturalne regulatory trawienia, które wspierają florę jelitową, a tym samym mogą sprzyjać wchłanianiu składników odżywczych. Ponadto mączka z dzikiej róży może mieć działanie przeciwutleniaj Zooplus.plПоскаржитись | 463 zł |
BOZITA Karma dla Psa Original Adult Senior 12kg BOZITA Karma dla Psa Original Adult Senior 12kg Karma bez pszenicy Kurczak Bozita Original Senior dla starszych psów... щеwszystkich rozmiarów i ras o niskiej aktywności. Karma z niską zawartością tłuszczu dla starszych psów. Zawiera naturalny błonnik FOS, zbilansowany zestaw witamin i minerałów oraz ważnych przeciwutelniac Erli.plПоскаржитись | 162 zł |
BOZITA Dog Original Adult Senior 12 kgNiskotłuszczowa karma pełnoporcjowa ze świeżym kurczakiem szwedzkim i zbilansowaną mieszanką minerałów, witamin, FOS, kwiatów... щеdzikiej róży oraz kwasów tłuszczowych omega 3 i 6. Odpowiednia dla starszych psów lub innych dorosłych psów o niskim poziomie aktywności. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 232 zł |
Bozita Original Adult Senior 12kg 41932 | 182 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 194 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, сорго, кукурудза, ячмінь, глютен, жир, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 139 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 166 zł
сухий корм, 11.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, ягоди, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 146 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: курка, клас: суперпреміум