Karm dla psów Bozita Original Senior 12 kg
Bozita Original Senior 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bozita Original Senior 12 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bozita Dog Original Adult Senior 12 kgDla starszych psów lub dorosłych psów o niskim poziomie aktywności
Dostarcza naturalne przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 175 zł |
Bozita Original Senior & Vital, kurczak - bez pszenicy - 2 x 12 kgBozita - czysta natura i zdrowie! Naturalne składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich upraw. Każdy etap procesu... więcejprodukcji odbywa się z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Unika się stosowania niepotrzebnych dodatków. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączek z tusz i GMO. Karma Bozita Original Senior Vital z kurczakiem została opracowana w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych starszych lub mniej aktywnych psów, niezależnie od ich rasy i wielkości. Dzięki obniżonej zawartości energii dostarcza wszystkich składników odżywczych i substancji witalnych, których pies potrzebuje dla dobrego samopoczucia. Świeży kurczak szwedzkiego pochodzenia zapewnia intensywny smak i dostarcza cennego białka bez obciążania organizmu. FOS, siemię lniane i inulina z cykorii to naturalne regulatory trawienia, które wspierają florę jelitową, a tym samym mogą sprzyjać wchłanianiu składników odżywczych. Ponadto mączka z dzikiej róży może mieć działanie przeciwutleniaj Zooplus.plZłóż skargę | 463 zł |
BOZITA Karma dla Psa Original Adult Senior 12kg BOZITA Karma dla Psa Original Adult Senior 12kg Karma bez pszenicy Kurczak Bozita Original Senior dla starszych psów... więcejwszystkich rozmiarów i ras o niskiej aktywności. Karma z niską zawartością tłuszczu dla starszych psów. Zawiera naturalny błonnik FOS, zbilansowany zestaw witamin i minerałów oraz ważnych przeciwutelniac Erli.plZłóż skargę | 162 zł |
BOZITA Dog Original Adult Senior 12 kgNiskotłuszczowa karma pełnoporcjowa ze świeżym kurczakiem szwedzkim i zbilansowaną mieszanką minerałów, witamin, FOS, kwiatów... więcejdzikiej róży oraz kwasów tłuszczowych omega 3 i 6. Odpowiednia dla starszych psów lub innych dorosłych psów o niskim poziomie aktywności. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 232 zł |
Bozita Original Senior & Vital, kurczak - bez pszenicy - 12 kgBozita - czysta natura i zdrowie! Naturalne składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich upraw. Każdy etap procesu... więcejprodukcji odbywa się z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Unika się stosowania niepotrzebnych dodatków. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączek z tusz i GMO. Karma Bozita Original Senior Vital z kurczakiem została opracowana w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych starszych lub mniej aktywnych psów, niezależnie od ich rasy i wielkości. Dzięki obniżonej zawartości energii dostarcza wszystkich składników odżywczych i substancji witalnych, których pies potrzebuje dla dobrego samopoczucia. Świeży kurczak szwedzkiego pochodzenia zapewnia intensywny smak i dostarcza cennego białka bez obciążania organizmu. FOS, siemię lniane i inulina z cykorii to naturalne regulatory trawienia, które wspierają florę jelitową, a tym samym mogą sprzyjać wchłanianiu składników odżywczych. Ponadto mączka z dzikiej róży może mieć działanie przeciwutleniaj Zooplus.plZłóż skargę | 235 zł |
BOZITA Original Adult Senior 12kg BOZITA Original Adult Senior 12kg Karma bez pszenicy Kurczak Bozita Original Senior dla starszych psów wszystkich ro... więcejzmiarów i ras o niskiej aktywności. Karma z niską zawartością tłuszczu dla starszych psów. Zawiera naturalny błonnik FOS, zbilansowany zestaw witamin i minerałów oraz ważnych przeciwutelniac Erli.plZłóż skargę | 161 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 194 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, sorgo, kukurydza, jęczmień, gluten, tłuszcz, mączka rybna, klasa: super premium
od 140 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 170 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: kurczak, klasa: super premium