Karm dla psów Happy Dog Supreme Senior
Happy Dog Supreme Senior 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Senior
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Fit & Vital Senior 12KgHAPPY DOG FIT & VITAL SENIOR 12 KG - najlepsze białko na najlepszy etap życia psa. Kompletna karma dla wszystkich seniorów od 11 kg wzwyż. Karma dla psów Sen... EmpikZłóż skargę | 181 zł |
HAPPY DOG fit & vital Senior 12 kgHappy Dog fit & vital Senior jest idealnie dostosowany do potrzeb starszych psów, ponieważ metabolizm narządów zmienia się wraz z wiekiem. Pyszna i lekkostrawna kompletna karma z optymalną zawartością białka, fosforu i sodu chroni organy i opiera się na unikalnej recepturze Happy Dog Natural Life Concept®. Receptura chroniąca organy jest idea... więcejlna dla starszych psów i wspiera witalność oraz radości z życia aż do późnej starości. Jej zalety w skrócie: Większa witalność dzięki L-karnitynie Wspomaga układ odpornościowy wspomaga stawy Bez stosowania inżynierii genetycznej 0% dodatku cukru receptura bez pszenicy Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 170 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Senior - 12 kgSprawność i witalność na stare lata. Zapewnij swojemu psu szczęśliwą starość podając mu karmę dostosowaną do jego potrzeb.. Happy Dog Supreme fit vital Senior jest tutaj idealnym wyborem, ponieważ jej skład dostosowano do zmienionego metabolizmu narządów u starszych zwierząt. Zawartość białka, fosforu i sodu jest na tyle optymalnie dobrana, aby nie... więcejobciążać narządów – w szczególności serca i nerek. Zawarte białka zwierzęce pochodzą z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, ryby i drób, co przyczynia się do zrównoważonej diety. Karma dla psów Happy Dog Supreme fit vital Senior nie zawiera pszenicy i dlatego pokarm jest dobrze tolerowany. Produkt przygotowano ze składników wyłącznie wysokiej jakości. Warto wiedzieć: produkcja karmy Happy Dog Supreme fit vital Senior odbywa się zgodnie z wysokimi standardami jakości obowiązującymi w Niemczech. Happy Dog Supreme fit vital Senior w skrócie: Karma sucha dla starszych psów średnich i dużych ras. Zrównoważona i delikatna dla narządów: odpowiednia jako karma pełnoporcjowa dla starszych psów ważących powyżej 11 kg, idealna do wspierania witalności w starszym wieku. Optymalna zawartość białka, fosforu i sodu: ważna dla ochrony narządów (np. serca i nerek), dostosowana do zmienionego metabolizmu narządów w zaawansowanym wieku, lekkostrawna. Happy Dog Natural Life Concept®: pełna kompozycja z ważnymi składnikami odżywczymi i niezbędnymi substancjami, może wspierać układ odpornościowy i stawy. Zawiera l-karnitynę. Białko zwierzęce z różnych źródeł: jagnięcina, ryby morskie, drób i łosoś. Bez pszenicy: karma odpowiednia dla psów, które nie tolerują tego zboża. Bez dodatku cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja wśród wielu psów. Wyprodukowano w Niemczech (w Bawarii). Zooplus.plZłóż skargę | 212 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Senior - 2 x 12 kgSprawność i witalność na stare lata. Zapewnij swojemu psu szczęśliwą starość podając mu karmę dostosowaną do jego potrzeb.. Happy Dog Supreme fit vital Senior jest tutaj idealnym wyborem, ponieważ jej skład dostosowano do zmienionego metabolizmu narządów u starszych zwierząt. Zawartość białka, fosforu i sodu jest na tyle optymalnie dobrana, aby nie... więcejobciążać narządów – w szczególności serca i nerek. Zawarte białka zwierzęce pochodzą z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, ryby i drób, co przyczynia się do zrównoważonej diety. Karma dla psów Happy Dog Supreme fit vital Senior nie zawiera pszenicy i dlatego pokarm jest dobrze tolerowany. Produkt przygotowano ze składników wyłącznie wysokiej jakości. Warto wiedzieć: produkcja karmy Happy Dog Supreme fit vital Senior odbywa się zgodnie z wysokimi standardami jakości obowiązującymi w Niemczech. Happy Dog Supreme fit vital Senior w skrócie: Karma sucha dla starszych psów średnich i dużych ras. Zrównoważona i delikatna dla narządów: odpowiednia jako karma pełnoporcjowa dla starszych psów ważących powyżej 11 kg, idealna do wspierania witalności w starszym wieku. Optymalna zawartość białka, fosforu i sodu: ważna dla ochrony narządów (np. serca i nerek), dostosowana do zmienionego metabolizmu narządów w zaawansowanym wieku, lekkostrawna. Happy Dog Natural Life Concept®: pełna kompozycja z ważnymi składnikami odżywczymi i niezbędnymi substancjami, może wspierać układ odpornościowy i stawy. Zawiera l-karnitynę. Białko zwierzęce z różnych źródeł: jagnięcina, ryby morskie, drób i łosoś. Bez pszenicy: karma odpowiednia dla psów, które nie tolerują tego zboża. Bez dodatku cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja wśród wielu psów. Wyprodukowano w Niemczech (w Bawarii). Zooplus.plZłóż skargę | 418 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 141 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, sorgo, kukurydza, jęczmień, gluten, tłuszcz, mączka rybna, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 153 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium