Karm dla psów Bozita Original Adult Classic 12 kg
Zdjęcia 3 |
Bozita Original Adult Classic 12 kg 3 kg12 kg |
|
Formuła jest wykonana ze szwedzkiego kurczaka i jest dobrze zbilansowana, z granulatem odpowiednim dla psów każdej wielkości i ras o normalnym poziomie aktywności.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bozita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bozita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bozita Original Adult Classic 12 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bozita Dog Original Adult Classic 12 kgOdpowiedni dla psów o normalnym poziomie aktywności
Dostarcza naturalne przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 129 zł |
Bozita Original Adult Classic 12kg Bozita Original Adult Classic 12kg BIAŁKO 23%, ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU 11% Kurczak Bozita Original to pełnoporcjowa karma d... więcejla dorosłych psów wszystkich wielkości oraz ras o normalnej aktywności. To formuła przygotowana ze świeżym szwedzkim kurczakiem, dobrze zbilansowanym składem odżywczym; z krokietami odpowiednimi dla psów wszystkich rozmiarów i ras o normalnym poziomie aktywności. 23% Białko 11% Tłuszcz Naturalne składniki Omega 3 and 6 Minerały Można ją zmiękczyć ciepłą/chłodną wodą lub podawać na sucho wraz z miską świeżej wody. SKŁAD: Kurczak 25% (suszone białko drobiowe 15%, świeżo przyrządzony kurczak 10%), pszenica*, kukurydza*, kiełki kukurydzy*, tłuszcz kostny, suszona pulpa buraczana*, hydrolizowane białko zwierzęce, mączka rybna, suszone białko wieprzowe, minerały, drożdże*. *Naturalne składniki Erli.plZłóż skargę | 115 zł |
Bozita Original Adult Classic - 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... więcejodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso kurczaka ze szwedzkich gospodarstw zapewnia intensywny smak i jakościowe białko. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 wspomagają lśniącą sierść i miękką skórę. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą, uważaj jakie karmy kupujesz dla swojego zwierzęcia! Bozita to naturalne karmy, które zapewniają dobre samopoczucie i rozpieszczają Twojego psa naturalnymi składnikami o pełnym smaku i najwyższej jakości. Bozita Original Adult Classic w skrócie: Zbilansowana karma sucha jakości premium dla psów. Dopasowana do potrzeb dorosłych psów od 1. roku życia, prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia - wszystkich ras i wielkości. Naturalna receptura: brak zbędnych dodatków i składniki pochodzące z naturalnych szwedzkich gospodarstw funkcjonujących w zgodzie z naturą. Produkowane w Szwecji: proces produkcji zgodny z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt, bez wykorzystania antybiotyków i GMO. Świeże mięso z kurczaka: ze szwedzkich gospodarstw, źródło wartościowych białek. Idealny skład: dostarcza dorosłym psom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: poprawiają stan skóry i sierści. Wysoka akceptacja: intensywny smak dzięki naturalnym składnikom. Krokieciki odpowiednie dla psów każdej wielkości. Bezpieczeństwo: Szwecja jest krajem, w którym nigdy nie stwierdzono epidemii tzw. choroby szalonych krów, a ponadto kraj ten wyróżnia się surowymi przepisami w kwestii produkcji karm dla zwierząt. Zooplus.plZłóż skargę | 125 zł |
BOZITA Dog Original Adult Classic 12 kgTa karma pełnoporcjowa jest produkowana ze świeżego szwedzkiego kurczaka i ma zbilansowaną kompozycję składników odżywczych.... więcejKrokiety są odpowiednie dla psów wszystkich wielkości i ras o normalnym poziomie aktywności. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 184 zł |
Bozita Original Adult Classic - 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... więcejodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona Bitiba.plZłóż skargę | 123 zł |
Bozita Original Adult Classic - 2 x 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... więcejodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso kurczaka ze szwedzkich gospodarstw zapewnia intensywny smak i jakościowe białko. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 wspomagają lśniącą sierść i miękką skórę. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą, uważaj jakie karmy kupujesz dla swojego zwierzęcia! Bozita to naturalne karmy, które zapewniają dobre samopoczucie i rozpieszczają Twojego psa naturalnymi składnikami o pełnym smaku i najwyższej jakości. Bozita Original Adult Classic w skrócie: Zbilansowana karma sucha jakości premium dla psów. Dopasowana do potrzeb dorosłych psów od 1. roku życia, prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia - wszystkich ras i wielkości. Naturalna receptura: brak zbędnych dodatków i składniki pochodzące z naturalnych szwedzkich gospodarstw funkcjonujących w zgodzie z naturą. Produkowane w Szwecji: proces produkcji zgodny z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt, bez wykorzystania antybiotyków i GMO. Świeże mięso z kurczaka: ze szwedzkich gospodarstw, źródło wartościowych białek. Idealny skład: dostarcza dorosłym psom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: poprawiają stan skóry i sierści. Wysoka akceptacja: intensywny smak dzięki naturalnym składnikom. Krokieciki odpowiednie dla psów każdej wielkości. Bezpieczeństwo: Szwecja jest krajem, w którym nigdy nie stwierdzono epidemii tzw. choroby szalonych krów, a ponadto kraj ten wyróżnia się surowymi przepisami w kwestii produkcji karm dla zwierząt. Zooplus.plZłóż skargę | 243 zł |
Bozita Original Adult Classic 12kg + Przysmak GRATIS Bozita Original Adult Classic 12kg + Przysmak GRATIS ZESTAW ZAWIERA: Bozita Original Adult Classic 12kg GRATIS Przysma... więcejk ITALIAN WAY SNACKS Kabanoski dla psów z pstrągiem i borówkami 30 g (3x10g) BIAŁKO 23%, ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU 11% Kurczak Bozita Original to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich wielkości oraz ras o normalnej aktywności. To formuła przygotowana ze świeżym szwedzkim kurczakiem, dobrze zbilansowanym składem odżywczym; z krokietami odpowiednimi dla psów wszystkich rozmiarów i ras o normalnym poziomie aktywności. 23% Białko 11% Tłuszcz Naturalne składniki Omega 3 and 6 Minerały Można ją zmiękczyć ciepłą/chłodną wodą lub podawać na sucho wraz z miską świeżej wody. SKŁAD Kurczak 25% (suszone białko drobiowe 15%, świeżo przyrządzony kurczak 10%), pszenica*, kukurydza*, kiełki kukurydzy*, tłuszcz kostny, suszona pulpa buraczana*, hydrolizowane białko zwierzęce, mączka rybna, suszone białko wieprzowe, minerały, drożdże*. *Naturalne składniki DODATKI W (1 KG KARMY) Dodatki dietetyczne: Witamina A 10 000 j.m., witamina D3 1060 j.m., witamina E 60 mg, miedź (siarczan miedzi (II) pięciowodny) 5 mg, mangan (tlenek manganu (II)) 5 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny) 33 mg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,6 mg, selen (selenin sodu) 0,2 mg. Dodatki technologiczne: Przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 117 zł |
Modyfikacje Bozita Original Adult Classic
Ceny na Bozita Original Adult Classic |
---|---|---|---|---|
Bozita Original Adult Classic 3 kg | od 36 zł | 5 oferty | ||
Bozita Original Adult Classic 12 kg | od 115 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 147 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, kurczak, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla psów o normalnej aktywności, v sostave: zboża, mięso, podroby, oleje, tłuszcze, nasiona, minerały, drożdże, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, na wątrobę, v sostave: zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 140 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, kukurydza, mączka z kurczaka, ryż, masło, pszenica, wątroba, klasa: super premium
od 155 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, kurczak, ryż, bulion, kiełki kukurydzy, mączka rybna, klasa: super premium
od 112 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 106 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, v sostave: kukurydza, ryż, skwarki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, wątróbka drobiowa, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium