Корм для собак Bozita Original Adult Classic 12 кг
Фото 3 |
Bozita Original Adult Classic 12 kg 3 кг12 кг |
|
Формула виготовлена зі шведської курки та має добре збалансований склад, з гранулами, що підходять для собак усіх розмірів та порід з нормальним рівнем активності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bozita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bozita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bozita Original Adult Classic 12 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bozita Dog Original Adult Classic 12 kgOdpowiedni dla psów o normalnym poziomie aktywności
Dostarcza naturalne przeciwutleniac Amazon.plПоскаржитись | 129 zł |
Bozita Original Adult Classic 12kg Bozita Original Adult Classic 12kg BIAŁKO 23%, ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU 11% Kurczak Bozita Original to pełnoporcjowa karma d... щеla dorosłych psów wszystkich wielkości oraz ras o normalnej aktywności. To formuła przygotowana ze świeżym szwedzkim kurczakiem, dobrze zbilansowanym składem odżywczym; z krokietami odpowiednimi dla psów wszystkich rozmiarów i ras o normalnym poziomie aktywności. 23% Białko 11% Tłuszcz Naturalne składniki Omega 3 and 6 Minerały Można ją zmiękczyć ciepłą/chłodną wodą lub podawać na sucho wraz z miską świeżej wody. SKŁAD: Kurczak 25% (suszone białko drobiowe 15%, świeżo przyrządzony kurczak 10%), pszenica*, kukurydza*, kiełki kukurydzy*, tłuszcz kostny, suszona pulpa buraczana*, hydrolizowane białko zwierzęce, mączka rybna, suszone białko wieprzowe, minerały, drożdże*. *Naturalne składniki Erli.plПоскаржитись | 115 zł |
Bozita Original Adult Classic - 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... щеodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso kurczaka ze szwedzkich gospodarstw zapewnia intensywny smak i jakościowe białko. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 wspomagają lśniącą sierść i miękką skórę. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą, uważaj jakie karmy kupujesz dla swojego zwierzęcia! Bozita to naturalne karmy, które zapewniają dobre samopoczucie i rozpieszczają Twojego psa naturalnymi składnikami o pełnym smaku i najwyższej jakości. Bozita Original Adult Classic w skrócie: Zbilansowana karma sucha jakości premium dla psów. Dopasowana do potrzeb dorosłych psów od 1. roku życia, prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia - wszystkich ras i wielkości. Naturalna receptura: brak zbędnych dodatków i składniki pochodzące z naturalnych szwedzkich gospodarstw funkcjonujących w zgodzie z naturą. Produkowane w Szwecji: proces produkcji zgodny z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt, bez wykorzystania antybiotyków i GMO. Świeże mięso z kurczaka: ze szwedzkich gospodarstw, źródło wartościowych białek. Idealny skład: dostarcza dorosłym psom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: poprawiają stan skóry i sierści. Wysoka akceptacja: intensywny smak dzięki naturalnym składnikom. Krokieciki odpowiednie dla psów każdej wielkości. Bezpieczeństwo: Szwecja jest krajem, w którym nigdy nie stwierdzono epidemii tzw. choroby szalonych krów, a ponadto kraj ten wyróżnia się surowymi przepisami w kwestii produkcji karm dla zwierząt. Zooplus.plПоскаржитись | 125 zł |
BOZITA Dog Original Adult Classic 12 kgTa karma pełnoporcjowa jest produkowana ze świeżego szwedzkiego kurczaka i ma zbilansowaną kompozycję składników odżywczych.... щеKrokiety są odpowiednie dla psów wszystkich wielkości i ras o normalnym poziomie aktywności. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 184 zł |
Bozita Original Adult Classic - 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... щеodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona Bitiba.plПоскаржитись | 123 zł |
Bozita Original Adult Classic - 2 x 12 kgNaturalna, świeża i ze Szwecji - taka jest Bozita. Składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich gospodarstw i są pr... щеodukowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera zbędnych dodatków i w 100% opiera się na naturalnej, kontrolowanej jakości. Jednocześnie w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków, mączki z tusz i GMO. Skład karmy Bozita Original został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności, wszystkich ras i wielkości. Dostarcza ona wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso kurczaka ze szwedzkich gospodarstw zapewnia intensywny smak i jakościowe białko. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 wspomagają lśniącą sierść i miękką skórę. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą, uważaj jakie karmy kupujesz dla swojego zwierzęcia! Bozita to naturalne karmy, które zapewniają dobre samopoczucie i rozpieszczają Twojego psa naturalnymi składnikami o pełnym smaku i najwyższej jakości. Bozita Original Adult Classic w skrócie: Zbilansowana karma sucha jakości premium dla psów. Dopasowana do potrzeb dorosłych psów od 1. roku życia, prowadzących umiarkowanie aktywny tryb życia - wszystkich ras i wielkości. Naturalna receptura: brak zbędnych dodatków i składniki pochodzące z naturalnych szwedzkich gospodarstw funkcjonujących w zgodzie z naturą. Produkowane w Szwecji: proces produkcji zgodny z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt, bez wykorzystania antybiotyków i GMO. Świeże mięso z kurczaka: ze szwedzkich gospodarstw, źródło wartościowych białek. Idealny skład: dostarcza dorosłym psom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6: poprawiają stan skóry i sierści. Wysoka akceptacja: intensywny smak dzięki naturalnym składnikom. Krokieciki odpowiednie dla psów każdej wielkości. Bezpieczeństwo: Szwecja jest krajem, w którym nigdy nie stwierdzono epidemii tzw. choroby szalonych krów, a ponadto kraj ten wyróżnia się surowymi przepisami w kwestii produkcji karm dla zwierząt. Zooplus.plПоскаржитись | 243 zł |
Bozita Original Adult Classic 12kg + Przysmak GRATIS Bozita Original Adult Classic 12kg + Przysmak GRATIS ZESTAW ZAWIERA: Bozita Original Adult Classic 12kg GRATIS Przysma... щеk ITALIAN WAY SNACKS Kabanoski dla psów z pstrągiem i borówkami 30 g (3x10g) BIAŁKO 23%, ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU 11% Kurczak Bozita Original to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich wielkości oraz ras o normalnej aktywności. To formuła przygotowana ze świeżym szwedzkim kurczakiem, dobrze zbilansowanym składem odżywczym; z krokietami odpowiednimi dla psów wszystkich rozmiarów i ras o normalnym poziomie aktywności. 23% Białko 11% Tłuszcz Naturalne składniki Omega 3 and 6 Minerały Można ją zmiękczyć ciepłą/chłodną wodą lub podawać na sucho wraz z miską świeżej wody. SKŁAD Kurczak 25% (suszone białko drobiowe 15%, świeżo przyrządzony kurczak 10%), pszenica*, kukurydza*, kiełki kukurydzy*, tłuszcz kostny, suszona pulpa buraczana*, hydrolizowane białko zwierzęce, mączka rybna, suszone białko wieprzowe, minerały, drożdże*. *Naturalne składniki DODATKI W (1 KG KARMY) Dodatki dietetyczne: Witamina A 10 000 j.m., witamina D3 1060 j.m., witamina E 60 mg, miedź (siarczan miedzi (II) pięciowodny) 5 mg, mangan (tlenek manganu (II)) 5 mg, cynk (siarczan cynku, jednowodny) 33 mg, jod (bezwodny jodan wapnia) 1,6 mg, selen (selenin sodu) 0,2 mg. Dodatki technologiczne: Przeciwutleniac Erli.plПоскаржитись | 113 zł |
Модификації Bozita Original Adult Classic
Ціни на Bozita Original Adult Classic |
---|---|---|---|---|
Bozita Original Adult Classic 3 кг | від 36 zł | 5 пропозицій | ||
Bozita Original Adult Classic 12 кг | від 113 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 147 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, в составе: м'ясо яловичини, курки, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для собак з нормальним рівнем активності, в составе: зернові, м'ясо, субпродукти, олії, жири, насіння, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, для печінки, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: куряче м'ясо, кукурудза, куряче борошно, рис, олія, пшениця, печінка, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, курка, рис, бульйон, зародки кукурудзи, рибне борошно, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, в составе: кукурудза, рис, шкварки, борошно, жир, м'якоть буряків, печінка птиці, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум