Karm dla psów Bozita Naturals Pate Salmon 12 szt.
Bozita Naturals Pate Salmon 625 g 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bozita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bozita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bozita Naturals Pate Salmon 12 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bozita Pate, 6 x 625 g - ŁosośNowy wygląd i jeszcze lepszy smak: soczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 68 zł |
Bozita Pate, 6 x 625 g - Łosoś | 65 zł |
Pakiet Bozita Pate, 12 x 625 g - ŁosośNowy wygląd i jeszcze lepszy smak: soczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 133 zł |
10 + 2 gratis! Pakiet Bozita Pate, 12 x 625 g - ŁosośSoczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 113 zł |
Modyfikacje Bozita Naturals Pate Salmon
Ceny na Bozita Naturals Pate Salmon |
---|---|---|---|---|
Bozita Naturals Pate Salmon 6 szt. | od 65 zł | 1 oferta | ||
Bozita Naturals Pate Salmon 12 szt. | od 65 zł | 4 oferty | ||
Bozita Naturals Pate Salmon 24 szt. | od 253 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 70 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 95 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, wątroba, warzywa, minerały, rozmaryn, pietruszka, klasa: super premium
od 98 zł
mokra karma, 18 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium
od 93 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wołowina, wieprzowina, ryż, marchew, minerały, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca kacze i cielęce, mięso, wątróbka, rosół, szyje, maliny, jagody, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: indyk, jajka, skrobia ziemniaczana, klasa: super premium
od 105 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, kurczak, bulion, wołowina, dynia, ziemniaki, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, ziemniaki, marchew, groszek, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak (mięso, serca, wątróbki, żołądki), bulion, minerały, klasa: super premium
od 80 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kaczka, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium