Karm dla psów Bozita Naturals Flavour Plus
Bozita Naturals Flavour Plus 12 kg |
|
Zawiera fruktooligosacharydy poprawiające pracę przewodu pokarmowego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bozita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bozita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bozita Naturals Flavour Plus
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bozita Dog Original Adult Flavour Plus 12 kgIntensywny smak dla szczególnie wybrednych psów
Dostarcza naturalne przeciwutleniac Amazon.plZłóż skargę | 175 zł |
Bozita Original Adult Flavour Plus, renifer - bez pszenicy - 12 kgNaturalna, świeża i ekstra-smaczna karma dla wybrednych psów: składniki Bozita pochodzą ze zrównoważonych szwedzkich upraw. W... więcejszystkie etapy produkcji odbywają się z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska. Receptura nie zawiera żadnych zbędnych dodatków i opiera się w 100% na naturalnej, kontrolowanej jakości. Ponadto w Szwecji obowiązują surowe wytyczne dotyczące dobrostanu zwierząt i higieny. Oznacza to, że możesz zaoferować swojemu psu wysokiej jakości, bezpieczny i smaczny posiłek, wolny od antybiotyków i mączki z tusz. Skład karmy Bozita Original Flavour Plus został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych dorosłych, normalnie aktywnych psów w wieku powyżej jednego roku, niezależnie od rasy i wielkości. Dostarcza wszystkich składników odżywczych i substancji witalnych, których pies potrzebuje dla dobrego samopoczucia. Świeżo przygotowane mięso renifera w połączeniu z kurczakiem szwedzkiego pochodzenia zapewniają wysoką intensywność smaku, która przekona nawet wybredne psy. FOS, siemię lniane i inulina z cykorii to naturalne regulatory trawienia, które sprzyjają florze jelitowej, a tym samym wspomagają wchłanianie składników odżywczych i substancji witalnych. Jeśli żyjesz w zgodzie z naturą w sposób świadomy ekologicznie, powinieneś również zwracać uwagę na pochodzenie i produkcję karmy dla zwierząt domowych: Bozita zapewnia bezpieczne i dobre samopoczucie podczas karmienia i rozpieszcza organizm psa pełnym smakiem i najlepszą jakością dzięki naturalnym składnikom! Bozita Original Flavour Plus w skrócie: Zbilansowana karma sucha jakości premium dla psów. Dostosowana do potrzeb dorosłych, normalnie aktywnych psów wszystkich ras i rozmiarów od 1 roku życia. Intensywny smak: świeże mięso renifera i smaczny kurczak ze szwedzkich gospodarstw odpowiadają za wyjątkową intensywność smaku i zachęcają wybredne psy do jedzenia. Naturalna receptura: bez zbędnych dodatków, surowce pochodzące ze zrównoważonego, szwedzkiego rolnictwa w zgodzie z naturą. Produkowana w Szwecji: produkowane zgodnie z surowymi szwedzkimi wytycznymi dotyczącymi dobrostanu zwierząt, bez użycia antybiotyków i mączki z tusz. Fruktooligosach Zooplus.plZłóż skargę | 163 zł |
BOZITA Naturals Flavour Plus 12 kgBozita Naturals Flavour Plus wyróżnia się szczególnie wysoką zawartością świeżego mięsa z renifera. Połączenie świeżego mi... więcejęsa z kurczaka szwedzkiego i dodatek FOS, błonnika wspomagającego zdrowie układu trawiennego, sprawia, że karma jest wyjątkowo smaczna i łatwo przyswajalna, a tym samym idealna dla wybrednych psów. Ponadto karma dla psów Bozita jest produkowana z odpowiedzialnie pozyskiwanych składników, przez co jest nie tylko smaczna, ale również przyjazna dla środowiska. Jej zalety w skrócie: Naturalne składniki bez niepotrzebnych dodatków Naturalne składniki bez niepotrzebnych dodatków ze świeżym szwedzkim kurczakiem i reniferem Specjalnie dla wybrednych psów Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów; więcej informacji można uzyskać tutaj: info@bozita.com Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 130 zł |
BOZITA Original Adult Flavour Plus 12kg + Przysmak ITALIAN WAY GRATIS BOZITA Original Adult Flavour Plus 12kg + Przysmak ITALIAN WAY GRATIS ZESTAW ZAWIERA: BOZITA Original Adult Flavour Plus... więcej12kg GRATIS Przysmak ITALIAN WAY SNACKS Kabanoski dla psów z pstrągiem i borówkami 30g (3x10g) Receptura bez pszenicy Kurczak Renifer Bozita Original Adult Flavor Plus pełnoporcjowa karma dla dorosłych, wybrednych psów o normalnym poziomie aktywności. Świeżo przyrządzony renifer ze świeżym kurczakiem oraz dodatkiem FOS sprawiają, że ta recepturanadaje się dla psów z wybrednym podniebieniem. Jako naturalne źródło przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 155 zł |
BOZITA Dog Adult Flavour Plus 12 kg | 176 zł |
BOZITA Dog Original Adult Flavour Plus 12 kgŚwieżo przygotowany renifer wraz ze świeżym szwedzkim kurczakiem i dodatkiem FOS sprawia, że ta karma pełnoporcjowa bez pszen... więcejicy jest szczególnie odpowiednia dla psów z wybrednym podniebieniem. Zawiera witaminy i przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 232 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 146 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, na kości, v sostave: mięso drobiowe, łosoś (6%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 151 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% ryba, 20% kurczak, ryż, mielone buraki, dynia, owoce, klasa: super premium
od 135 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mąka, białko jagnięce, tłuszcz drobiowy, wodorosty morskie, małże, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, batat, zioła, owoce, groszek, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, na wątrobę, v sostave: proso, ziemniaki, mięso rybne, warzywa, białka, owoce, jagody, klasa: super premium