Корм для собак Green Petfood VeggieDog Origin 10 кг
Green Petfood VeggieDog Origin 10 kg |
|
Вегетаріанський безглютеновий повнораціонний корм. Таурин та L-карнитин підтримують функцію серця, цінні антиоксиданти протидіють старінню клітин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Petfood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Petfood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Petfood VeggieDog Origin 10 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Green Petfood VeggieDog Origin 10 kgPrzez całe życie czysty jak łza: Dzięki bezglutenowej, wegetariańskiej recepturze, nasza karma VeggieDog Origin dostarcza Twojemu dorosłemu psu wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Smaczna czerwona soczewica dostarcza ważnych aminokwasów. Tauryna i L-karnityna wspomagają pracę serca Twojego czworonożnego przyjaciela, a cenne przeciwutlenia... щеcze przeciwdziałają starzeniu się komórek. Co więcej, dzięki VeggieDog Origin Twój pies przyczynia się do tego, że świat każdego dnia staje się bardziej zrównoważony! Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka: Pełnoporcjowa karma premium dla dorosłych psów Idealna dla psów z nietolerancją na białko zwierzęce 100% wegetariańska, 99,99% wegańska: zawiera 0,01% witaminy D3 z tłuszczu wełny Bez składników pochodzenia zwierzęcego: najlepsza zgodność, ponieważ receptura nie zawiera mięsa, surowców zwierzęcych ani produktów ubocznych pochodzących z konwencjonalnej hodowli zwierząt Bezglutenowa: idealna dla psów wrażliwych, z alergiami i nietolerancją pokarmową. Z czerwoną soczewicą: dostarcza ważnych aminokwasów Tauryna i L-karnityna: wspomagają pracę serca Bogata w błonnik pokarmowy: wspomaga mechanizmy obronne organizmu, zapewnia długotrwałą sytość i dobre trawienie Antyoksydanty: mogą przeciwdziałać starzeniu się komórek Z olejem słonecznikowym: bogatym w kwasy tłuszczowe omega, które wspomagają lśniącą sierść i zdrową skórę Bez testów na zwierzętach, GMO, sztucznych aromatów, kolorów, konserwantów, soi i pszenicy Opakowanie przyjazne dla środowiska: wykonane z papieru Zielona filozofia firmy: Green Petfood wspiera projekty społeczne i ekologiczne Made in Germany Wegetarianizm jest możliwy, ponieważ... W porównaniu do wilków, psy są znacznie lepiej przystosowane do trawienia pokarmów bogatych w skrobię (zwiększone wydzielanie enzymów). pies może pokryć swoje zapotrzebowanie dzięki sprytnemu połączeniu różnych białek roślinnych w warunkach nawet lepszych niż białka mięsne Pies przeszedł ewolucję wraz z ludźmi przez tysiące lat, co dostosowało go do warunków życia ludzi. Kompletna karma dla dorosłych psów, więcej informacji znajdziesz tutaj: kundenbetreuung Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 274 zł |
Green Petfood VeggieDog Origin - 2 x 10 kgU niektórych psów mogą występować alergie i nietolerancje na mięso i ryby. Karma Green Petfood VeggieDog Origin stanowi zdrową alternatywę żywieniową i zapewni Twojemu pupilowi wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naturalna karma bez glutenu i bez mięsa jest w 100% wegetariańska i w 99,9% we... щеgańska. Zawarta w karmie czerwona soczewica stanowi wartościowe źródło białka. Dodatkowo zawiera wiele złożonych węglowodanów, które zadbają o to, aby Twojemu pupilowi nie zabrakło energii. Czerwona soczewica jest bogata w błonnik, który sprawi, że Twój pies będzie długo syty, oprócz tego wspomaga prawidłowe trawienie oraz wspiera układ odpornościowy. Mieszanka wartościowych witamin, mikroelementów i minerałów sprawi, że Twojemu ulubieńcowi nie zabraknie składników potrzebnych do zdrowego i szczęśliwego życia. Bogaty w kwasy tłuszczowe omega olej słonecznikowy przyczyni się do utrzymania zdrowej skóry i lśniącej sierści. Tą innowacyjną karmą zadbasz nie tylko o swojego pupila, ale również o naturę! Green Petfood VeggieDog Origin w skrócie: Pełnoporcjowa karma premium dla dorosłych psów. Idealna dla psów cierpiących na alergie i nietolerancje białka zwierzęcego. W 100% wegetariańska, w 99,9% wegańska: zawiera 0,01% witaminy D3 z tłuszczu z wełny. Bez składników zwierzęcych: bardzo dobra przyswajalność, receptura nie zawiera mięsa, surowców mięsnych ani zwierzęcych produktów ubocznych pochodzących z konwencjonalnyc Zooplus.plПоскаржитись | 550 zł |
Green Petfood VeggieDog Origin - 10 kgU niektórych psów mogą występować alergie i nietolerancje na mięso i ryby. Karma Green Petfood VeggieDog Origin stanowi zdrową alternatywę żywieniową i zapewni Twojemu pupilowi wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naturalna karma bez glutenu i bez mięsa jest w 100% wegetariańska i w 99,9% we... щеgańska. Zawarta w karmie czerwona soczewica stanowi wartościowe źródło białka. Dodatkowo zawiera wiele złożonych węglowodanów, które zadbają o to, aby Twojemu pupilowi nie zabrakło energii. Czerwona soczewica jest bogata w błonnik, który sprawi, że Twój pies będzie długo syty, oprócz tego wspomaga prawidłowe Bitiba.plПоскаржитись | 278 zł |
Green Petfood VeggieDog Origin - 10 kgU niektórych psów mogą występować alergie i nietolerancje na mięso i ryby. Karma Green Petfood VeggieDog Origin stanowi zdrową alternatywę żywieniową i zapewni Twojemu pupilowi wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Naturalna karma bez glutenu i bez mięsa jest w 100% wegetariańska i w 99,9% we... щеgańska. Zawarta w karmie czerwona soczewica stanowi wartościowe źródło białka. Dodatkowo zawiera wiele złożonych węglowodanów, które zadbają o to, aby Twojemu pupilowi nie zabrakło energii. Czerwona soczewica jest bogata w błonnik, który sprawi, że Twój pies będzie długo syty, oprócz tego wspomaga prawidłowe trawienie oraz wspiera układ odpornościowy. Mieszanka wartościowych witamin, mikroelementów i minerałów sprawi, że Twojemu ulubieńcowi nie zabraknie składników potrzebnych do zdrowego i szczęśliwego życia. Bogaty w kwasy tłuszczowe omega olej słonecznikowy przyczyni się do utrzymania zdrowej skóry i lśniącej sierści. Tą innowacyjną karmą zadbasz nie tylko o swojego pupila, ale również o naturę! Green Petfood VeggieDog Origin w skrócie: Pełnoporcjowa karma premium dla dorosłych psów. Idealna dla psów cierpiących na alergie i nietolerancje białka zwierzęcego. W 100% wegetariańska, w 99,9% wegańska: zawiera 0,01% witaminy D3 z tłuszczu z wełny. Bez składników zwierzęcych: bardzo dobra przyswajalność, receptura nie zawiera mięsa, surowców mięsnych ani zwierzęcych produktów ubocznych pochodzących z konwencjonalnyc Zooplus.plПоскаржитись | 278 zł |
Модификації Green Petfood VeggieDog Origin
Ціни на Green Petfood VeggieDog Origin |
---|---|---|---|---|
Green Petfood VeggieDog Origin 0.9 кг | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Green Petfood VeggieDog Origin 4.5 кг | від 108 zł | 2 пропозиції | ||
Green Petfood VeggieDog Origin 10 кг | від 274 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 164 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: лосось, домашня птиця, Кукурудза, мідії, рис, клас: суперпреміум
від 224 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 253 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, форель, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум