Корм для собак Farmina Quinoa Skin/Coat Quail 7 кг
Farmina Quinoa Skin/Coat Quail 7 kg 2.5 кг7 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Quinoa Skin/Coat Quail 7 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Skin & Coat Przepiórka 7 kgFarmina N&D Quinoa Skin & Coat to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych psów zalecana w celu obniżenia nietolerancji... щеskładników i substancji odżywczych. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Skin & Coat Przepiórka 7 kgFarmina N&D Quinoa Skin & Coat to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych psów zalecana w celu obniżenia nietolerancji... щеskładników i substancji odżywczych.... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
Farmina Farmina N&D Quinoa canine SKIN & COAT QUAIL 7kg | 240 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Skin & Coat Przepiórka 7 kg PND0700034Farmina N&D Quinoa Skin & Coat to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych psów zalecana w celu obniżenia nietolerancji... щеskładników i substancji odżywczych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 217 zł |
Farmina N&D Quinoa canine SKIN & COAT QUAIL 7kgSKIN & COAT (quail) Przeznaczenie SKIN&COAT - Przepiórka, quinoa, kokos i kurkuma. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Fa... щеrmina N&D Quinoa Skin & Coat to ... EmpikПоскаржитись | 235 zł |
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, жир, артишок, фенхель, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: баранина, горох, насіння лободи, жир, лляне насіння, оселедець, броколі, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
від 224 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка, оселедець, яйця, кіноа, жир, журавлина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, баранина, жир, яйця, оселедець, олія, фенхель, м'ята, артишок, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, баранина, жир, яйця, оселедець, олія, фенхель, м'ята, артишок, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня 40%, горох, кіноа 8%, жир, льон, оселедець, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: свиняча 30%, філе куряче, оселедець, екстракт насіння кіноа 5%, клас: суперпреміум
від 92 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Skin/Coat Quail
Ціни на Farmina Quinoa Skin/Coat Quail |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Skin/Coat Quail 2.5 кг | від 124 zł | 1 пропозиція | ||
Farmina Quinoa Skin/Coat Quail 7 кг | від 217 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: індичка 12%, протеїн індички 39%, жир, картопля, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: птах, риба, овочі, фрукти, ягоди, сочевиця, горох, квасоля, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 246 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум