Корм для собак Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 кг
Закрити
Шапка
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FARMINA ND Dog Quinoa Skóra Płaszcz Kaczka Med/Maxi 7KG | 339 zł |
Farmina N&D Quinoa Skin & Coat Kaczka - sucha karma dla psa - 7 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 250 zł |
N&D Farmina Farmina N&D Quinoa Adult Weight Management jagnięcina 7 kgKarma dla mało aktywnych psów została przygotowana według potrzeb psów kanapowców. Charakteryzuje się ona obniżoną zawartości... щеą tłuszczu oraz węglowodanami o niskim indeksie glikemicznym. Jej specjalnie dobrana formuła pomaga przywrócić i utrzymać idealną masę ciała psa, bez zmiany smaku posiłku. Quinoa Lamb & Broccoli zawier Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 321 zł |
Farmina N&D Quinoa Adult Skin & Coat Duck 7kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Poprawa zdrowia skóry Specyficzne... щеpotrzeby zwierzęcia Sierść i skóra Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rodzaj zwierzęcia Pies Bez cukru Brak danych Wiek zwierzęcia Dorosły Rasa psa Każda rasa Bez soi Brak danych Bez laktozy Tak Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Skóra i sierść Smak karmy Kaczka Forma dawkowania Stały Bezglutenowe Tak Waga produktu 7 kg Bez konserwantów Tak Białko 23% Zawartość wilgoci 9% Włókna surowe 2,8% Popiół surowy 7,9% Zawartość tłuszczu 12% Szerokość 360mm Długość 100mm Wysokość 500mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 267 zł |
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Duck&Coconut Adult Medium&Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.Farmina N&D Quinoa Skin & Coat to kompletna karma dietetyczna dla psów zalecan... щеa w celu obniżenia nietolerancji składników i substancji odżywczych.SKŁA Fera.plПоскаржитись | 224 zł |
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, кіноа, яблуко, журавлина, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка, кокос, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 32 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, брокколі, спаржа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, жир, артишок, фенхель, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck
Ціни на Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 0.8 кг | від 50 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 кг | від 124 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 кг | від 224 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 237 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 196 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 298 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня 40%, горох, кіноа 8%, жир, льон, оселедець, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: індичка 12%, протеїн індички 39%, жир, картопля, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум