Корм для собак Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 кг
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina FARMINA N&D DOG QUINOA SKIN & COAT DUCK - Skóra i sierść, z kaczką | 136 zł |
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin & Coat Duck&Coconut Adult 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.
Farmina N&D Quinoa Skin & Coat to kompletna karma dietetyczna dla psów zalecana w celu obniżenia nietolerancji składników i substancji odżywczych.
SKŁ Fera.plПоскаржитись | 124 zł |
Farmina N&D Quinoa canine SKIN & COAT DUCK 2,5kgSKIN & COAT (duck) Przeznaczenie SKIN&COAT - Kaczka, quinoa, kokos i kurkuma. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Farmina N&D Quinoa Skin & Coat to kompl... EmpikПоскаржитись | 133 zł |
Farmina N&D Quinoa canine SKIN & COAT DUCK 2,5kg | 135 zł |
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, кіноа, яблуко, журавлина, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка, кокос, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 32 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, брокколі, спаржа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, жир, артишок, фенхель, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck
Ціни на Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 0.8 кг | від 50 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 кг | від 124 zł | 4 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 кг | від 224 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 12%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедець, трави, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня 40%, горох, кіноа 8%, жир, льон, оселедець, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, для суглобів, захист серцево-судинної системи, в составе: дегидр. і свіже м'ясо кролика, індички, картопля, жир, шпинат, клас: холістик
від 103 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина 3%, курка 25%, овочі (картопля 16%), жир, суміш трав, ягоди, клас: суперпреміум