Корм для собак Alpha Spirit Wild Fish 3 кг
Alpha Spirit Wild Fish 3 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpha Spirit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpha Spirit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alpha Spirit Wild Fish 3 кг
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alpha Spirit 4202503 jedyna karma dzikie ryby 3 kgInstrukcja użytkowania: odpowiednia karma dla psów wszystkich ras i grup wiekowych. patrz zalecana tabela dzienna na opakowan... щеiu
Bez glutenu, bez zbóż, bez mączki mięsnej, bez sztucznych aromatów lub barwników. nie wytłaczany
Pełna karma dla psów. 85% świeżych ryb Amazon.plПоскаржитись | 160 zł |
AlphaSpirit Semi-moist Fish 3 kgOur soft food is ready to delight your best friend in a unique and different way. Grain-free, gluten-free and meat meal-free,... щеself-made, using natural and fresh ingredients in the human food category. Most importantly, this food is not extruded. As always, it is important for us to make natural products for your best friend. With a more natural diet, your dog will be full of energy, healthy and with a beautiful and shiny coat! This product is made with fresh fish and meat. To produce 1 kg of this complete pet food for dogs, we used 2.8 kg of fresh fish. Our fresh ingredients are cooked at a low temperature, preserving all their nutrients, vitamins and minerals. This product does not contain meat food or added fat, and it does not contain grains or gluten. Analytical constituents: Crude protein 29%, crude fiber 2%, crude fat 14,5%, crude ash 7%, moisture 25%, omega-3 polyunsaturated fatty acids EPA+DHA 1790 mg/kg, calcium 1,3%, phosphorus 1,1%, iron 62 mg/ kg, glucosamine 3930 mg/kg, taurine 2680 mg/kg. All the analytical constituents are naturally present and come from our raw materials, they have not been artificially added. METABOLIZABLE ENERGY PER. KG: 3283 kcal/13736 kJ The best thing about this product: GRAIN FREE. GLUTEN FREE. MEAT MEAL FREE ARTIFICIAL COLORING AND FLAVOR FREE. NOT EXTRUDED. Composition: 85% whole fresh fish (round sardinella (Sardinella aurita), mackerel (Scomber scombrus), saury (Trachurus spp. ), pilchard (Sardina pilchardus)), hydrolyzed starch, hydrolyzed cartilage, vegetable glycerine (USP), egg, Beta vulgaris pulp, brewer's yeast (Saccharomyces cerevisiae), pumpkin, pear, pineapple, thyme (Thymus vulgaris), coriander (Coriandrum sativum), caraway (Cuminum cyminum), turmeric (Curcuma longa). Proshop.plПоскаржитись | 160 zł |
Karma sucha dla psa ALPHA SPIRIT Wild Fish, 3 kgAlpha Spirit wild fish jest suchą karmą stworzoną dla dorosłych psów wszystkich ras na bazie 85% świeżego mięsa ryb. Alpha Sp... щеirit wild fish jest pełnowartośc... EmpikПоскаржитись | 102 zł |
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Wild Fish Ryba 3 kgPełnoporcjowa karma dla psów Wild Fish marki ALPHA SPIRIT to wyjątkowa karma sucha miękka. Jej skład to aż 85% świeżych ryb. Electro.plПоскаржитись | 106 zł |
Alpha Spirit Wild Fish - sucha karma dla psa 3kg ALPHA63Alpha Spirit Wild Fish - sucha karma dla psów wszystkich ras i wielkości Alpha Spirit Wild Fsh jest pełnoporcjową suchą karmą... щеprzeznaczoną dla psów dorosłych, bez względu na ich rasę i wielkość. Wybrane najlepsze gatunki ryb, przygotowane w procesie zimnego tłoczenia i zamknięte w formie smakowitego krokieta. Bez mączek, bez zbóż, bez glutenu, bez użycia ekstrudera. Jest ona doskonałym źródłem niezbędnych składników odżywczych w diecie Twojego psa. Cechuje ją wysoka zawartość składników pochodzenia zwierzęcego, wzbogacona odpowiednio dobranymi składnikami roślinnymi. Dlaczego składniki roślinne są tak istotne w karmie o dużej zawartości mięsa? Ponieważ bez nich niemożliwe jest prawidłowe trawienie, wchłanianie składników, a także wydalanie z organizmu zbędnych substancji. Praprzodek psa, zjadał całą zwierzynę, łącznie z owocami, ziołami które miała ona w swoim żołądku. Dlatego też dzisiejsze psy i ich układ pokarmowy wymagają w diecie nie tylko mięsa. Sucha karma dla psów Alpha Spirit Wild Fish Karma przygotowana jest aż w 85% z ryb , które dostarczane są do produkcji od lokalnych dostawców. Dzięki temu wiemy że produkt jest naturalny, a dzięki przygotowaniu w niskiej temperaturze, zachowuje właściwości odżywcze. Pośród składników mięsnych, które służą do wytworzenia karmy Wild Fish znajdziemy sardynkę europejską, makrelę, ostrobok oraz sardynkę hiszpańską . Ryby (sardynka, ostrobok, makrela) w diecie psiej to źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i to tych najcenniejszych Miskakarmy.plПоскаржитись | 115 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Alpha Spirit Wild and PerfectПорівняти в таблиці →
від 177 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, куряче м'ясо, риба, клас: холістик
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, куряче м'ясо, риба, клас: холістик
від 220 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 85% риба, крохмаль, хрящ, яйця, гарбуз, груша, ананас, чебрець, коріандр, клас: холістик
від 4 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: індичка, курка, ціла риба, свиняча печінка, крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 4 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: 35% свиняча печінка, 30% курка, 20% ціла риба, крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, ціла риба, свиняча печінка, крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 85% риба, крохмаль, хрящ, яйця, гарбуз, груша, ананас, чебрець, коріандр, клас: холістик
від 4 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: цільна риба, курка, свиняча печінка, рисовий крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: цільна риба, курка, свиняча печінка, рисовий крохмаль, гліцерин, клас: холістик
від 4 zł
ласощі, снеки, 0.03 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, курка, ціла риба, свиняча печінка, крохмаль, гліцерин, клас: холістик
Модификації Alpha Spirit Wild Fish
Ціни на Alpha Spirit Wild Fish |
---|---|---|---|---|
Alpha Spirit Wild Fish 3 кг | від 100 zł | 18 пропозицій | ||
Alpha Spirit Wild Fish 12 кг | від 220 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 96 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик