Корм для собак Alpha Spirit Wet Lamb/Pear 400 g 1 шт
Alpha Spirit Wet Lamb/Pear 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpha Spirit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpha Spirit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alpha Spirit Wet Lamb/Pear 400 g 1 шт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Jagnięcina z gruszką 400 gZ dumą przedstawiamy naszą pełnoporcjową mokrą karmę dla psów wszystkich ras, która zawiera mnóstwo cennych składników służąc... щеych zdrowiu i witalności. Electro.plПоскаржитись | 10 zł |
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Jagnięcina z gruszką 400 gZ dumą przedstawiamy naszą pełnoporcjową mokrą karmę dla psów wszystkich ras, która zawiera mnóstwo cennych składników służąc... щеych zdrowiu i witalności.... Avans.plПоскаржитись | 10 zł |
Alpha Spirit Alpha Spirit Bezzbożowa karma mokra dla psów jagnięcina z gruAlpha Spirit JAGNIĘCINA Z GRUSZKĄ 400 g Bezzbożowa 92% świeżego mięsa Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników Alpha S... щеpirit JAGNIĘCINA Z GRUSZKĄ to pełnoporcjowa, bezzbożowa mokra karma dla psów wszystkich ras. Nasz unikalny produkt zawiera aż 92% świeżego mięsa, który jest najwłaściwszym. Bee.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Jagnięcina z gruszką 400 g AS JAGNIECINA Z GRUSZ dumą przedstawiamy naszą pełnoporcjową mokrą karmę dla psów wszystkich ras, która zawiera mnóstwo cennych składników służąc... щеych zdrowiu i witalności.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 9 zł |
ALPHA SPIRIT Lamb with pear Jagnięcina z gruszką 400 gPełnoporcjowa, bezzbożowa karma dla psów wszystkich ras.Karma zawiera 92% jagnięciny. Tak wysoki udział mięsa w karmie jest o... щеdpowiedni i najlepiej strwany przez układ pokarmowy psa. Zapewnia to odpowiednio zbilansowane odżywienie organizmu i wzmocnienie go poprzez białko pochodzenia zwierzęcego. Karma zawiera tylko jeden rodzaj białka pochodzenia zwierzęcego - jagnięcinę. Dzięki temu można podawać ją psom z bardzo wrażliwym układem pokarmowym lub z alergiamii. Można podawać ją też przy podejrzeniu alergii na dany rodzaj mięsa, podczas tzw. diety eliminacyjej będzie można to wykluczyć.
Podc Fera.plПоскаржитись | 10 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Alpha Spirit WetПорівняти в таблиці →
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, груша, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, ананас, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, ананас, клас: холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, диня, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, малина, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: шинка, диня, клас: холістик
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина, яблуко, клас: холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка/качка (м'ясо, печінка, серце), яблуко, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 93% сардини, 4% банан, желатин, буряковий жом, спеції, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, клас: холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, крохмаль, білок, кмин, мінерали, оливкова олія, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, крохмаль, білок гороху, коріандр, мінерали, оливкова олія, клас: холістик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, ананас, клас: холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка/качка (м'ясо, печінка, серце), яблуко, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 93% сардини, 4% банан, желатин, буряковий жом, спеції, клас: холістик
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, фазан, чорниця, журавлина, малина, борошно, олія, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: шинка, диня, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, малина, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, крохмаль, білок гороху, коріандр, мінерали, оливкова олія, клас: холістик
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина, олень, чорниця, журавлина, малина, борошно, жир, клас: холістик
від 11 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, крохмаль, білок гороху, кмин, мінерали, олія, клас: холістик
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, лосось, чорниця, журавлина, малина, борошно, лігноцелюлоза, жир, клас: холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: холістик