Karm dla psów Alpha Spirit Wild Fish 3 kg
Alpha Spirit Wild Fish 3 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alpha Spirit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alpha Spirit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alpha Spirit Wild Fish 3 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AlphaSpirit Semi-moist Fish 3 kgOur soft food is ready to delight your best friend in a unique and different way. Grain-free, gluten-free and meat meal-free,... więcejself-made, using natural and fresh ingredients in the human food category. Most importantly, this food is not extruded. As always, it is important for us to make natural products for your best friend. With a more natural diet, your dog will be full of energy, healthy and with a beautiful and shiny coat! This product is made with fresh fish and meat. To produce 1 kg of this complete pet food for dogs, we used 2.8 kg of fresh fish. Our fresh ingredients are cooked at a low temperature, preserving all their nutrients, vitamins and minerals. This product does not contain meat food or added fat, and it does not contain grains or gluten. Analytical constituents: Crude protein 29%, crude fiber 2%, crude fat 14,5%, crude ash 7%, moisture 25%, omega-3 polyunsaturated fatty acids EPA+DHA 1790 mg/kg, calcium 1,3%, phosphorus 1,1%, iron 62 mg/ kg, glucosamine 3930 mg/kg, taurine 2680 mg/kg. All the analytical constituents are naturally present and come from our raw materials, they have not been artificially added. METABOLIZABLE ENERGY PER. KG: 3283 kcal/13736 kJ The best thing about this product: GRAIN FREE. GLUTEN FREE. MEAT MEAL FREE ARTIFICIAL COLORING AND FLAVOR FREE. NOT EXTRUDED. Composition: 85% whole fresh fish (round sardinella (Sardinella aurita), mackerel (Scomber scombrus), saury (Trachurus spp. ), pilchard (Sardina pilchardus)), hydrolyzed starch, hydrolyzed cartilage, vegetable glycerine (USP), egg, Beta vulgaris pulp, brewer's yeast (Saccharomyces cerevisiae), pumpkin, pear, pineapple, thyme (Thymus vulgaris), coriander (Coriandrum sativum), caraway (Cuminum cyminum), turmeric (Curcuma longa). Proshop.plZłóż skargę | 159 zł |
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Wild Fish Ryba 3 kgPełnoporcjowa karma dla psów Wild Fish marki ALPHA SPIRIT to wyjątkowa karma sucha miękka. Jej skład to aż 85% świeżych ryb. Electro.plZłóż skargę | 109 zł |
Karma dla psa ALPHA SPIRIT Wild Fish Ryba 3 kgPełnoporcjowa karma dla psów Wild Fish marki ALPHA SPIRIT to wyjątkowa karma sucha miękka. Jej skład to aż 85% świeżych ryb.... Avans.plZłóż skargę | 109 zł |
Alpha Spirit Pełnoporcjowa karma sucha miękka WILD FISH 3kg Alpha Spirit Pełnoporcjowa karma sucha miękka WILD FISH 3kg Pełnoporcjowa Karma dla Psów Wild Fish to wyjątkowa karma su... więcejcha miękka. Jej skład to aż 85% świeżych ryb. Wysokiej jakości składniki, otrzymujemy od lokalnych dostawców. Produkt jest naturalny, przygotowywany w niskiej temperaturze, dzięki czemu karma zachowuje właściwości odżywcze. Zawiera kwasy omega oraz wysokowartościo Erli.plZłóż skargę | 102 zł |
Alpha Spirit Wild Fish - sucha karma dla psa 3kg ALPHA63Alpha Spirit Wild Fish - sucha karma dla psów wszystkich ras i wielkości Alpha Spirit Wild Fsh jest pełnoporcjową suchą karmą... więcejprzeznaczoną dla psów dorosłych, bez względu na ich rasę i wielkość. Wybrane najlepsze gatunki ryb, przygotowane w procesie zimnego tłoczenia i zamknięte w formie smakowitego krokieta. Bez mączek, bez zbóż, bez glutenu, bez użycia ekstrudera. Jest ona doskonałym źródłem niezbędnych składników odżywczych w diecie Twojego psa. Cechuje ją wysoka zawartość składników pochodzenia zwierzęcego, wzbogacona odpowiednio dobranymi składnikami roślinnymi. Dlaczego składniki roślinne są tak istotne w karmie o dużej zawartości mięsa? Ponieważ bez nich niemożliwe jest prawidłowe trawienie, wchłanianie składników, a także wydalanie z organizmu zbędnych substancji. Praprzodek psa, zjadał całą zwierzynę, łącznie z owocami, ziołami które miała ona w swoim żołądku. Dlatego też dzisiejsze psy i ich układ pokarmowy wymagają w diecie nie tylko mięsa. Sucha karma dla psów Alpha Spirit Wild Fish Karma przygotowana jest aż w 85% z ryb , które dostarczane są do produkcji od lokalnych dostawców. Dzięki temu wiemy że produkt jest naturalny, a dzięki przygotowaniu w niskiej temperaturze, zachowuje właściwości odżywcze. Pośród składników mięsnych, które służą do wytworzenia karmy Wild Fish znajdziemy sardynkę europejską, makrelę, ostrobok oraz sardynkę hiszpańską . Ryby (sardynka, ostrobok, makrela) w diecie psiej to źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i to tych najcenniejszych Miskakarmy.plZłóż skargę | 115 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Alpha Spirit Wild and PerfectPorównaj w tabeli →
od 178 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, kurczak, ryba, klasa: holistyczna
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, kurczak, ryba, klasa: holistyczna
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 4 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: indyk, kurczak, cała ryba, wątroba wieprzowa, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna
od 4 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: 35% wątróbka wieprzowa, 30% kurczak, 20% cała ryba, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna
od 5 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, kurczak, cała ryba, wątroba wieprzowa, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna
od 100 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 4 zł
smakołyki, przekąski, 0.05 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cała ryba, kurczak, wątróbka wieprzowa, skrobia ryżowa, gliceryna, klasa: holistyczna
od 5 zł
smakołyki, przekąski, 0.03 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cała ryba, kurczak, wątróbka wieprzowa, skrobia ryżowa, gliceryna, klasa: holistyczna
od 4 zł
smakołyki, przekąski, 0.03 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, kurczak, cała ryba, wątroba wieprzowa, skrobia, gliceryna, klasa: holistyczna
Modyfikacje Alpha Spirit Wild Fish
Ceny na Alpha Spirit Wild Fish |
---|---|---|---|---|
Alpha Spirit Wild Fish 3 kg | od 100 zł | 12 oferty | ||
Alpha Spirit Wild Fish 12 kg | od 220 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 109 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryba biała 41%, ziemniaki, bataty, groszek, tłuszcz, mączka z kryla, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium