Karm dla psów Alpha Spirit Wild Fish 9 kg
Alpha Spirit Wild Fish 9 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alpha Spirit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alpha Spirit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alpha Spirit Wild Fish 9 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alpha Spirit 3002209 - Półmokre jedzenie dzikie ryby 9 KgInstrukcja użytkowania: odpowiednia karma dla psów wszystkich ras, patrz zalecana tabela dzienna na na opakowaniu
Bez gluten... więceju. bez zbóż. bez mąki mięsnej. Bez sztucznych aromatów lub barwników. nie ekstruduje
Kompletna półwilgotna karma dla psów. 85% świeżej ryb Amazon.plZłóż skargę | 258 zł |
alpha spirit WILD FISH 9kg miekka 45 tacek+ GRATIS alpha spirit WILD FISH 9kg miekka 45 tacek+ GRATIS Tabela żywieniowa, która pokaże Ci jak niewiele potrzeba, aby zaspokoić... więcejpotrzeby Twojego pupila znajduje się w galerii. Pełnoporcjowa karma miękka Wild Fish 9kg 45 tacek Karma miękka , przepełniona kwasami omega - 3, które maja za zadanie wspomagać układ odpornościowy naszych pupili. Jeśli szukasz karmy z dobrym składem to DOBRZE TRAFŁEŚ . Nasza karma zawiera aż 85% mięsa świeżych ryb. Pakowanie jakie jest zastosowane w karmie skierowane jest dla Państwa wygody. W pojedynczych tackach karma zawsze będzie świeża a mała pojemność sprawdzi się na spacerach, w podróży czy podczas ćwiczeń . Pamiętaj aby pies miał zawsze dostęp do świeżej wody. GRATIS do wyboru Dla Twojego pupila!!! Wybierz i wpisz numer gratisu w wiadomości dla sprzedającego . W przypadku braku wpisu gratis zostanie A1- kurze łapki 2szt (białe lub naturalne - wybierane losowo) A2- ciasteczka markizy(duże wołowe) 4szt A3- ciasteczka w kształcie kości 2szt A4- kabanosy kolorowe 3szt UWAGA! W przypadku chwilowego braku wybranego przez Państwa gratisu, dorzucimy inny- wybrany losowo. ?Ciekawostka? Czy wiesz, że.. kwasy omega - 3 wpływają pozytywnie na odporność Twojego czworonoga? Małe opakowanie sprawdzi się doskonale podczas wyjazdów z pupilem a miękka faktura suchej karmy sprawia, że idealnie nadaje się dla psów z problemami dziąseł i zębów. Już niewielka ilość karmy pozwoli zaspokoić potrzeby energetyczne Twojego psa na cały dzień. Przekonaj się sam jak niewiele nakładu finansowego dziennie potrzeba aby twój PIES jadł zdrowy posiłek pełen witamin i minerałów. Pamiętaj, zróżnicowany kolor krokietów, kształt i zapach to wynik naturalnej metody produkcji TENDERIZE TECHNOLOGY. Produkty przygotowywane w ten sposób tłoczone są na zimno co pozwala zachować większą ilość wartości odżywczych . Skład: 85% świeżych ryb (sardynela hiszpańska (Sardinella aurita), makrela (Scomber scombrus), ostrobok pospolity (Trachurus spp.), sardynka europejska (Sardina pilchardus)), hydrolizowana skrobia, hydrolizowana chrząstka, naturalna gliceryna, jaja, pulpa ... Erli.plZłóż skargę | 245 zł |
Alpha Spirit Pełnoporcjowa karma miękka dla psów WILD FISH 9KG OPAK | 211 zł |
Alpha Spirit Wild Fish - półwilgotna karma dla psa 9kg ALPHA29Alpha Spirit Wild Fish - karma półwilgotna dla psów wszystkich ras i wielkości Alpha Spirit Wild Fish jest pełnoporcjową karm... więceją przeznaczoną dla psów, bez względu na ich rasę i wielkość. Dzięki konsystencji i odpowiedniej formule, nadaje się dla psów dorosłych ale także dla szczeniąt. Karma nazywana jest karmą półwilgotną lub też karmą suchą, miękką. Bez znaczenia na to jakiej nazwy użyjemy do jej określenia, jest ona doskonałym źródłem niezbędnych składników odżywczych w diecie Twojego psa. Cechuje ją wysoka zawartość składników pochodzenia zwierzęcego, wzbogacona odpowiednio dobranymi składnikami roślinnymi. Dlaczego składniki roślinne są tak istotne w karmie o dużej zawartości mięsa? Ponieważ bez nich niemożliwe jest prawidłowe trawienie, wchłanianie składników, a także wydalanie z organizmu zbędnych substancji. Praprzodek psa, zjadał całą zwierzynę, łącznie z owocami, ziołami które miała ona w swoim żołądku. Dlatego też dzisiejsze psy i ich układ pokarmowy wymagają w diecie nie tylko mięsa. Miękka karma dla psów Alpha Spirit Wild Fish Karma przygotowana jest aż w 85% ze świeżych ryb , które dostarczane są do produkcji od lokalnych dostawców. Dzięki temu wiemy że produkt jest naturalny, a dzięki przygotowaniu w niskiej temperaturze, zachowuje właściwości odżywcze. Pośród ryb, które służą do wytworzenia karmy Alpha Spirit Wild Fish znajdziemy sardynkę europejską, makrelę, ostrobok oraz sardynkę hiszpańską. Ryby w diecie psiej to źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i to tych najcenniejszych Miskakarmy.plZłóż skargę | 209 zł |
Alpha Spirit Fish - 9 kgAlpha Spirit Fish to innowacyjna karma półwilgotna, która dostosowana jest do naturalnych potrzeb żywieniowych dorosłych psów... więcej. Miękka konsystencja zapewnia doskonałą akceptację i trafi w gusta nawet najbardziej wybrednych pupili. Aby zapobiec wysychaniu karmy, jest ona pakowana w praktyczne 200-gramowe opakowania. Karma jest całkowicie bezzbożowa, a zawartość mięsa wynosi 85%. Ponadto w procesie produkcji wykorzystuje się wyłącznie świeże ryby - całkowicie zrezygnowana ze stosowania mączki rybnej. Wysokowartościo Bitiba.plZłóż skargę | 212 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Alpha Spirit Soft FoodPorównaj w tabeli →
od 6 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 57 zł
smakołyki, przekąski, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 209 zł
smakołyki, przekąski, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
Modyfikacje Alpha Spirit Wild Fish
Ceny na Alpha Spirit Wild Fish |
---|---|---|---|---|
Alpha Spirit Wild Fish 0.2 kg | od 6 zł | 3 oferty | ||
Alpha Spirit Wild Fish 1.5 kg | od 57 zł | 4 oferty | ||
Alpha Spirit Wild Fish 9 kg | od 209 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna