Корм для собак Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 7 кг
Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 7 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D QUINOA DOG DUCK BROCCOLI & ASPARAGUS NEUTERED ADULT MINI 7 KG FARMINA- | 285 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Neutered Kaczka z brokułami i szparagamiN&D Quinoa Neutered to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych kastrowanych psów. Electro.plПоскаржитись | 219 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Neutered Kaczka z brokułami i szparagamiN&D Quinoa Neutered to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych kastrowanych psów.... Avans.plПоскаржитись | 219 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Quinoa Neutered Kaczka z brokułami i szparagamiN&D Quinoa Neutered to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla dorosłych kastrowanych psów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 219 zł |
Farmina Farmina N&D Quinoa Duck broccoli&asparagus Neutered Adult Mini 7kgFarmina N&D Quinoa Duck broccoli&asparagus Neutered Adult Mini 7kg - sucha karma dla dorosłych psów małych ras Kaczka 7kg Max&mrau.plПоскаржитись | 219 zł |
FARMINA N&D Quinoa Neutere Adult Mini duck, broccoli & asparagus 7Pełnoporcjowa sucha karma dla psów małych ras po zabiegu kastracji.
Form Fera.plПоскаржитись | 219 zł |
FARMINA N&D Quinoa Neutere Adult Mini duck, broccoli & asparagus.Pełnoporcjowa sucha karma dla psów małych ras po zabiegu kastracji.
Form Fera.plПоскаржитись | 434 zł |
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка, оселедець, яйця, кіноа, жир, журавлина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, баранина, жир, яйця, оселедець, олія, фенхель, м'ята, артишок, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня 40%, горох, кіноа 8%, жир, льон, оселедець, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: свиняча 30%, філе куряче, оселедець, екстракт насіння кіноа 5%, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 92 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
від 379 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 199 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 20%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедці, овочі, трави, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 12%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедець, трави, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, при недостатності підшлункової залози, в составе: ягня, кіноа, клас: суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, кіноа, броколі, спаржа, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli
Ціни на Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 0.8 кг | від 60 zł | 2 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 2.5 кг | від 119 zł | 10 пропозицій | ||
Farmina Quinoa Neutered Adult Mini Duck/Broccoli 7 кг | від 219 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 173 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, білок птиці, кукурудза, рис, м'якоть буряків, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум