Корм для собак Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 кг
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, жир, артишок, фенхель, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка, оселедець, яйця, кіноа, жир, журавлина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина, олія, насіння лободи, лляне насіння, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: баранина, горох, насіння лободи, жир, лляне насіння, оселедець, броколі, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Weight Management Lamb
Ціни на Farmina Quinoa Weight Management Lamb |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 кг | від 133 zł | 1 пропозиція | ||
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 2.5 кг | від 124 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 7 кг | від 286 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 103 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 89 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 108 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 110 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: тунець 35%, ягня 18%, картоплю, жир, свинина, горох, фрукти, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 93 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: індичка 35%, оленина 14%, горох, картопля, жир, фрукти, курка, риба, клас: холістик
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум