Karm dla psów Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 kg
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Farmina Quinoa
od 217 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.08 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, komosa ryżowa, tłuszcz, kokos, witaminy, minerały, super premium
od 124 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kaczka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, quinoa, tłuszcz, karczoch, koper, witaminy, minerały, super premium
od 130 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: jagnięcina, groszek, nasiona komosy ryżowej, tłuszcz, siemię lniane, śledź, brokuły, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, komosa ryżowa, olej rybny, brokuły, szparagi, babka lancetowata, witaminy, super premium
od 224 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kaczka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: kaczka, śledź, jajka, komosa ryżowa, tłuszcz, żurawina, witaminy, minerały, super premium
od 53 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, baranina, tłuszcz, jajka, śledź, masło, koper włoski, mięta, karczoch, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 20%, jagnięcina 18%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, jaja, śledź, zioła, super premium
od 50 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kaczka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, babka lancetowata, super premium
od 124 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, baranina, tłuszcz, jajka, śledź, masło, koper włoski, mięta, karczoch, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 20%, jagnięcina 18%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, jaja, śledź, zioła, super premium
od 133 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 40%, groszek, komosa ryżowa 8%, tłuszcz, len, śledź, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: śledź 36%, skrobia, tłuszcz, quinoa 8%, kokos, kurkuma, babka lancetowata, super premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina 30%, filet z kurczaka, śledź, ekstrakt z nasion komosy ryżowej 5%, klasa: super premium
od 92 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 22%, jagnięcina 20%, tłuszcz, jajka, komosa ryżowa 8%, śledź, warzywa, zioła, super premium
od 60 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, komosa ryżowa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 22%, jagnięcina 20%, tłuszcz, jajka, komosa ryżowa 8%, śledź, warzywa, zioła, super premium
Modyfikacje Farmina Quinoa Weight Management Lamb
Ceny na Farmina Quinoa Weight Management Lamb |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 0.8 kg | od 133 zł | 1 oferta | ||
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 2.5 kg | od 124 zł | 3 oferty | ||
Farmina Quinoa Weight Management Lamb 7 kg | od 298 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 103 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: sardynka 25%, sardynka cała 18%, warzywa, zioła, jagody, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 113 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna
od 104 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: wołowina, rośliny strączkowe, jagnięcina, wątróbka jagnięca, ryby, mięso żubra, warzywa, klasa: holistyczna
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 82 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, śledź, sieja, flądra, rośliny strączkowe, owoce, warzywa, klasa: holistyczna
od 93 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: indyk 35%, dziczyzna 14%, groszek, ziemniaki, tłuszcz, owoce, kurczak, ryba, klasa: holistyczna
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium