Karm dla psów Farmina Pumpkin Canned All Breed Duck 285 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Farmina Pumpkin Canned All Breed Duck 285 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Pumpkin Canned All Breed Duck 285 g 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
N&D DOG DUCK & PUMPKIN FARMINA-DOG-145 | 26 zł |
Natural&Delicious N&D dog GF PUMPKIN konz. ADULT duck - 285g | 16 zł |
Farmina Mokra Dog Nd Pumpkin Duck 285GFarmina N&D Pumpkin Dog Duck&Pumpkin 285g Producent: Farmina Rasa psa: Wszystkie Faza życia: Adult / Dorosłe Waga opakowania: 201 - 400 g Bezzbożowa: Tak Far... EmpikZłóż skargę | 12 zł |
N&D dog GF PUMPKIN konz. ADULT duck | 17 zł |
Seria Farmina Pumpkin
od 107 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, dynia, granat, super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, melon, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik, dynia, jabłko, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, dynia, klasa: super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 45 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 117 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z dzika, śledzie, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 110 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso jelenia, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 180 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet przepiórczy, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, dynia, granat, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, dynia, ziemniaki, tłuszcz, jagody, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik, dynia, jabłko, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, dynia, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, burak, guma, cukier, masło, makro/mikroelementy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: larwy owadów, ziemniaki, olej, witaminy, makro- i mikroelementy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, ziemniaki, guma guar, makro- i mikroelementy, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: konina, ziemniaki, guma guar, olej, makro- i mikroelementy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ziemniaki, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: filet z przepiórki, komosa ryżowa, kokos, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, z niewydolnością trzustki, v sostave: jagnięcina, komosa ryżowa, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium