Корм для собак Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry 2.5 кг
Закрити
Шапка
Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry 2.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina N&D Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Medium & Maxi - sucha karma dlaAkces-markt.pl Поскаржитись | 118 zł |
Farmina N&D Pumpkin sucha karma dla szczeniąt ras średnich i dużych zSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Omega-3 Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Omega-6 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina... щеB3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Waga produktu 2,5 kg Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Jagodowy Wiek zwierzęcia Szczenięta Kwasy tłuszczowe Omega-6 3,4% Zawartość chlorku choliny 2800 mg/kg Białko 35% Zawartość witaminy B12 0,1 μg/kg Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) 8 mg/kg Zawartość niacyny (witaminy B3) 40 mg/kg Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) 0,48 mg/kg Popiół surowy 8,1% Zawartość witaminy B6 6,4 mg/kg Włókna surowe 1,9% Zawartość tauryny 1000 mg/kg Fosfor 0,91% Wapń 1,1% Zawartość witaminy D3 1600 IU/kg Zawartość witaminy E 600 mg/kg Zawartość tiaminy (witaminy B1) 4,8 mg/kg Zawartość tłuszczu 20% Zawartość L-karnityny 300 mg/kg Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) 16 mg/kg Zawartość wilgoci 9% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,9% Zawartość miedzi 88 mg/kg Zawartość cynku 910 mg/kg Zawartość witaminy A 16000 IU/kg Zawartość manganu 380 mg/kg Szerokość 240mm Długość 100mm Wysokość 250mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 142 zł |
FARMINA N&D GF Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Medium & Maxi 2.PEŁNOPORCJOWA KARMA DLA SZCZENIĄT ORAZ SUK W TRAKCIE CIĄŻY I LAKTACJ96% białek pochodzenia zwierzęcego0% sztucznych konserwantów0% zbóżNajważniejs Fera.plПоскаржитись | 106 zł |
Farmina N&D Pumpkin Grain Free canine LAMB & BLUEBERRY PUPPY MEDIUM & MAXILamb & Blueberry Puppy Receptura jagnięcina, dynia i jagoda. Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk. Przeznaczenie: Pełnoporcjowa ... EmpikПоскаржитись | 107 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 106 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина 42%, картопля, жир, гарбуз 5%, яйця, оселедець, жир, морква, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепел, гарбуз, гранат, суперпреміум
від 291 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оленина, гарбуз, яблуко, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry
Ціни на Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry 2.5 кг | від 106 zł | 4 пропозиції | ||
Farmina Pumpkin Puppy Med/Max Lamb/Blueberry 12 кг | від 214 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 108 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, борошно, жир, м'якоть буряків, вітаміни, макро/мікроелементи, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, білок ягняти, картопля, жир, спіруліна, оселедець, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: білки лосося, білок, кукурудза, горох, рис, крупа, жир, лосось, ананас, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: злаки, курка, індичка, жир, білок, глютен, рибне борошно, мідії, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум