Корм для собак Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 0.8 кг
Закрити
Шапка
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 0.8 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FARMINA N&D QUINOA DOG SKIN&COAT, DUCK, COCONUT ADULT MINI 800gSpecyfikacja Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 800 g Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Kokos Smak karmy Kaczka Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Rasa psa Rasy małych psów Bez laktozy Tak Forma dawkowania Stały Bez soi Tak Wiek zwierzęcia Dorosły Bez konserwan... щеtów Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ograniczenie nietolerancji pokarmowej Bezglutenowe Tak Bez cukru Nie Rodzaj zwierzęcia Pies Brak sztucznych barwników Tak Białko 23% Zawartość tłuszczu 12% Zawartość wilgoci 9% Popiół surowy 7,9% Włókna surowe 2,8% Szerokość 260mm Długość 70mm Wysokość 175mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 79 zł |
Farmina N&D Quinoa Dog Skin&Coat Duck, coconut Adult Mini - sucha karma dlAkces-markt.pl Поскаржитись | 57 zł |
Farmina N&D Quinoa Canine Skin & Coat, Duck Coconut Adult Mini 800GCharakterystyka karmy dla psa Farmina N&D Quinoa Mini Skin&Coat Farmina Natural & Delicious Quinoa Mini Skin&Coat to kompletna i bezzbożowa karma dietetyczna... EmpikПоскаржитись | 50 zł |
Серія Farmina Quinoa
від 217 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 32 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, брокколі, спаржа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 222 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець, кіноа, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина, кіноа, жир, кокос, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, жир, артишок, фенхель, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, кіноа, риб'ячий жир, брокколі, спаржа, подорожник, вітаміни, суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оленина 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка, оселедець, яйця, кіноа, жир, журавлина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оленина, олія, насіння лободи, лляне насіння, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
Модификації Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck
Ціни на Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck |
---|---|---|---|---|
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 0.8 кг | від 50 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 2.5 кг | від 124 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Quinoa Adult All Breed Skin/Coat Duck 7 кг | від 224 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: оселедець, ягня, риб'яче м'ясо, свиняча печінка, овочі, жир, яблука, масло, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум