Корм для собак Green Petfood VeggieDog Grainfree 0.9 кг
Green Petfood VeggieDog Grainfree 900 g 0.9 кг10 кг |
|
Вегетаріанський рецепт забезпечує дорослих собак усіма необхідними поживними речовинами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Petfood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Petfood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Petfood VeggieDog Grainfree 0.9 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Green Petfood VeggieDog grainfree - 900 gZarówno dla psów, które reagują alergicznie na białka zwierzęce, jak i jako codzienna pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 28 zł |
Green Petfood VeggieDog Grainfree 900 gBezmięsna, bezzbożowa, wegetariańska receptura naszej karmy VeggieDog Grainfree dostarcza Twojemu dorosłemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkich ważnych składników odżywczych. Groch i ziemniak dostarczają psu wartościowych aminokwasów, a pyszne zioła i dzikie jagody doskonale uzupełniają nasze wegetariańskie menu. Nieważne, czy z powodów etycznyc... щеh, czy dlatego, że twój futrzany pupil ma nietolerancję: Dzięki karmie VeggieDog Grainfree Twój czworonożny przyjaciel przyczynia się do tego, że świat każdego dnia staje się bardziej zrównoważony! Wszystkie zalety na pierwszy rzut oka: Pełnoporcjowa karma premium dla dorosłych psów Idealny dla psów z nietolerancją na białko zwierzęce 100% wegetariańskie, 99,99% wegańskie Bez składników pochodzenia zwierzęcego: najlepsza zgodność, ponieważ receptura nie zawiera mięsa ani surowców zwierzęcych lub produktów ubocznych pochodzących z konwencjonalnej hodowli zwierząt Przepis bezzbożowy: idealny również dla alergików i z nietolerancją pokarmową Z ziemniakami i grochem: wysokiej jakości, alternatywni dostawcy energii, którzy są lekkostrawni i nie obciążają organizmu Zbilansowana mieszanka składników odżywczych: zawiera owoce, zioła i algi jako naturalne źródła ważnych składników odżywczych, jak również cynk, miedź i witaminy Lśniąca sierść: przepis może promować zdrową skórę i sierść Bardzo lekkostrawne: delikatnie przetworzone składniki, lekka formuła. Bez testów na zwierzętach, GMO, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów, bez dodatku pszenicy i soi Opakowanie przyjazne dla środowiska: wykonane z papieru Zielona filozofia firmy: Green Petfood wspiera projekty społeczne i ekologiczne Made in Germany Wegetarianizm jest możliwy, ponieważ... W porównaniu do wilków, psy są znacznie lepiej przystosowane do trawienia pokarmów bogatych w skrobię (zwiększone wydzielanie enzymów). Pies może pokryć swoje zapotrzebowanie dzięki sprytnemu połączeniu różnych białek roślinnych w warunkach nawet lepszych niż białka mięsne. Pies przeszedł ewolucję wraz z ludźmi przez tysiące lat, co dostosowało go do warunków życia ludzi. Zoptymalizowana pod względem składników odżywczych karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, więcej informacji można znaleźć tutaj: kundenbetreuung Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 27 zł |
Green Petfood VeggieDog grainfree - 900 gZarówno dla psów, które reagują alergicznie na białka zwierzęce, jak i jako dodatek do diety typu BARF: Green Petfood VeggieDog oferuje zdrowe i wyważone zaopatrzenie organizmu dorosłego we wszystkie potrzebne mu substancje odżywcze i witalne. W ten sposób ta w 99,99% wegańska karma bezzbożowa idealnie nadaje się także do podawania przy nietoleranc... щеjach i alergiach na zwyczajne źródła węglowodanów, gluten czy zboża. Źródła energii w tym wegetariańskim pokarmie superpremium stanowią ziemniaki oraz wysokowartościo Bitiba.plПоскаржитись | 28 zł |
Модификації Green Petfood VeggieDog Grainfree
Ціни на Green Petfood VeggieDog Grainfree |
---|---|---|---|---|
Green Petfood VeggieDog Grainfree 0.9 кг | від 27 zł | 3 пропозиції | ||
Green Petfood VeggieDog Grainfree 10 кг | від 175 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, картопля, борошно, білок, крохмаль, жом буряків, трави, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, шматочки картоплі, білок (птахи, ягняти), лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, білок, горох, печінка, олія, жир, ягоди, трави, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, шматочки картоплі, білок, сушений жом буряків, жир, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, м'ясо індички, яловичий білок, амарант, боби, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, картопля, білок птиці, горох, куряча печінка, олія, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, оленина, куряче м'ясо, риба, амарант, боби, білок птиці, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки, пластівці, білок оселедця, крохмаль, жир пташиний, лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина, куряче м'ясо, м'ясо кролика, качине м'ясо, картопля, картопля, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина, лосось, курка, картопля, батат, пташиний жир, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 22% курки, 22% лосося, 20% м'яса птиці, 8% риби, картопля, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, м'ясо страуса, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум