Karm dla psów Concept for Life Labrador Retriever Adult 12 kg
Zamknij
Menu
Concept for Life Labrador Retriever Adult 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept for Life 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept for Life.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept for Life Labrador Retriever Adult 12 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concept for Life Labrador Retriever Adult - 2 x 12 kgLabradory retrievery to bardzo przyjazne, aktywne i towarzyskie psy. Są inteligentne i lubią zabawę, co sprawia, że należą do... więcejnajbardziej lubianych ras psów. Stawy labradorów na co dzień są mocno obciążane, co wiąże się z ich postawną posturą. Ponadto cechują się one dużym apetytem i skłonnościami do nadwagi, więc ważne jest regularne ważenie i nadzorowanie wagi ciała. Te silne psy mają krótką, grubą sierść z nieprzepuszczaj Zooplus.plZłóż skargę | 375 zł |
Concept for Life Labrador Retriever Adult - 12 kgLabradory retrievery to bardzo przyjazne, aktywne i towarzyskie psy. Są inteligentne i lubią zabawę, co sprawia, że należą do... więcejnajbardziej lubianych ras psów. Stawy labradorów na co dzień są mocno obciążane, co wiąże się z ich postawną posturą. Ponadto cechują się one dużym apetytem i skłonnościami do nadwagi, więc ważne jest regularne ważenie i nadzorowanie wagi ciała. Te silne psy mają krótką, grubą sierść z nieprzepuszczaj Bitiba.plZłóż skargę | 186 zł |
Concept for Life Labrador Retriever Adult - 12 kg | 186 zł |
Concept for Life Labrador Retriever Adult - 12 kgLabradory retrievery to bardzo przyjazne, aktywne i towarzyskie psy. Są inteligentne i lubią zabawę, co sprawia, że należą do... więcejnajbardziej lubianych ras psów. Stawy labradorów na co dzień są mocno obciążane, co wiąże się z ich postawną posturą. Ponadto cechują się one dużym apetytem i skłonnościami do nadwagi, więc ważne jest regularne ważenie i nadzorowanie wagi ciała. Te silne psy mają krótką, grubą sierść z nieprzepuszczaj Zooplus.plZłóż skargę | 195 zł |
21 + 3 kg gratis! Concept for Life, 2 x 12 kg - Labrador Retriever AdultConcept for Life to jedyna w swoim rodzaju, oparta na badaniach naukowych koncepcja żywieniowa, w której centrum uwagi stoi d... więcejobro psa oraz jego indywidualne potrzeby fizjologiczne na każdym etapie życia. Concept for Life zapewnia żywienie dostosowane do wagi, rozmiaru, trybu życia, wieku oraz innych wyjątkowych potrzeb. Concept for Life – zaspokaja potrzeby wszystkich psów. Kup teraz 21 kg karmy suchej dla psa Concept for Life, a kolejne 3 kg otrzymasz gratis! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 2003818. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Concept for Life, karma sucha dla psa Zooplus.plZłóż skargę | 341 zł |
Concept for Life Labrador Retriever Adult - 2 x 12 kg | 352 zł |
Modyfikacje Concept for Life Labrador Retriever Adult
Ceny na Concept for Life Labrador Retriever Adult |
---|---|---|---|---|
Concept for Life Labrador Retriever Adult 1.5 kg | od 35 zł | 1 oferta | ||
Concept for Life Labrador Retriever Adult 12 kg | od 186 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: białko drobiowe, kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, białko, olej, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 5. r. ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak, indyk, jagnięcina, ryż, kukurydza, sorgo, jęczmień, klasa: premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, białko, mąka, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 167 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 140 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium