Karm dla psów Brit Care Senior Lamb/Rice 12 kg
Zdjęcia 3 |
Brit Care Senior Lamb/Rice 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Senior Lamb/Rice 12 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Senior Lamb & Rice - sucha karma dla psa 12kg BC1312Brit Care Senior Lamb & Rice - sucha karma dla seniorów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na... więcejfakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Senior Lamb & Rice, dla seniorów Brit Care Senior Lamb & Rice Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Senior Lamb & Rice . Dedykowana jest dla starszych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 35% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 12% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 35% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 25% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 179 zł |
Brit Care Mono Protein Hypoallergenic Senior Jagnięcina z ryżem - sucha kaAkces-markt.pl Złóż skargę | 242 zł |
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kg Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kg BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Senior Jagnięcina z ryżem - sucha k... więcejarma dla psa - 12 kg BRIT Care Mono Protein Hypoallergenic Senior to pełnoporcjowa sucha karma. Idealna dla psich seniorów (powyżej 7 lat) narażonych na alergię. Jagnięcina jest znana jako dobre mięso dla psów lubiących aktywny odpoczynek i mających tendencje do alergii. Wyróżnia się dużą zawartością kwasów omega-3 i omega-6. BRIT Care jest wolna od soi czy laktozy. To elementy mogące powodować nietolerancję pokarmową u twojego podopiecznego. Jeśli jesteś właścicielem wrażliwego psa, lepiej tego unikać. Sucha karma dla psa dostarczy 25% białka, 11% tłuszczu i 10% wilgoci. W składzie produktu oprócz jagnięciny znajdziesz drożdże piwne, olej z łososia, glukozaminę czy nasiona ostropestu plamistego. Ostropest plamisty działa przeciwzapalnie Erli.plZłóż skargę | 223 zł |
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12kgSpecyfikacja Brak sztucznych barwników Tak Bez soi Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkow... więcejania Stały Bez laktozy Tak Wiek zwierzęcia Senior Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Smak karmy Jagnięcina Smak karmy Ryż Bezglutenowe Tak Bez cukru Brak danych Efekty zdrowotne Leczenie alergii Wielkość psa Każdej wielkości (2 - 80 kg) Waga produktu 12 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Bez konserwantów Tak Zawartość wilgoci 10% Białko 25% Popiół surowy 6,5% Włókna surowe 6% Zawartość tłuszczu 11% Szerokość 370mm Długość 120mm Wysokość 550mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 261 zł |
BRIT CARE Hypoallergenic Senior Lamb 12kg dla starszych psów z jagnięcinąPełnoporcjowa hipoalergiczna karma z jagnięciną i ryż dla dla starszych psów wszystkich ras (powyżej 7 lat).
-WSPARCIE WAŻNYC... więcejH PROCESÓW FIZJOLOGICZNYCH Fera.plZłóż skargę | 207 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Brit Care
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, groch, ciecierzyca, jabłka, tłuszcz drobiowy, olia, nasiona lnu, super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.7 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, kurczak, mleko, super premium
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
przysmaki, przekąski, 0.04 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, super premium
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: łosoś, dynia, skrobia, soczewica, białko z łososia, sos z łososia
od 124 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 35 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 134 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: suszony kurczak, świeży kurczak, żółty groszek, suszone jabłka, super premium
Modyfikacje Brit Care Senior Lamb/Rice
Ceny na Brit Care Senior Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Senior Lamb/Rice 3 kg | od 60 zł | 1 oferta | ||
Brit Care Senior Lamb/Rice 12 kg | od 179 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 141 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium