Karm dla psów Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg
Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg 3 kg10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg (3182550893701)Sucha karma dla dorosłych psów dużych ras o masie ciała powyżej 25 kg w celu ochrony kości i stawów. Zawiera kolagen chrzęstn... więcejy, który dodatkowo wzmacnia stawy i chrząstkę, aby utrzymać dużą wagę. Pomaga zminimalizować uszkodzenia przy jednoczesnym utrzymaniu aktywnego trybu życia. Nie wpływa na funkcjonowanie układu moczowego. Wysoce strawny, wspierający zdrowy pasaż jelitowy. Cechuje się wysoką smakowitością. Rozetka.plZłóż skargę | 220 zł |
Royal Canin CCN MAXI JOINT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 10kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 265 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, wsSucha karma dla dorosłych psów ras dużych wspomagająca stawy. ROYAL CANIN® Joint Care Maxi to smakowita karma, która dodatko... więcejwo chroni kości i stawy, utrzymuje witalność Twojego psa, jego ruchliwość i pozwala mu cieszyć się aktywnością. A dla Twojego psa oznacza to po prostu jeszcze więcej zabawy. Karma ROYAL CANIN® Joint Care Maxi odpowiednia dla psów o masie ciała od 26 do 44 kg, ma zmniejszoną zawartość kalorii, by chronić stawy przed przeciążeniem. Obecnie wiele zwierząt towarzyszących cierpi z powodu nadwagi, co powoduje dodatkowe obciążenie stawów. Receptura karmy wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała psa. Kolagen, będący budulcem stawów, jest tylko jednym w wielu składników pokarmowych w recepturze, które wspomagają chrząstkę, wzmacniając zarówno jej strukturę jak i metabolizm. Karma zawiera ponadto przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 320 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care - 10 kgZdrowe stawy ułatwiają poruszanie się i są kluczowe dla aktywnego życia i lepszej kondycji. Psy ras dużych – zwłaszcza te akt... więcejywne – mogą być podatne na przeciążenia stawów, co powoduje dyskomfort, ogranicza radość z życia i utrudnia poruszanie się. Royal Canin Maxi Joint Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 15 miesiąca życia Dopasowana do potrzeb psów dużych ras o wadze 26–44 kg z nadwyrężonymi stawami Wysokiej jakości składniki odżywcze: pomaga zachować giętkość stawów Specjalna receptura: wspomaga komfort ruchu i zdrowie stawów Z hydrolizowanym kolagenem: wspomaga tkankę chrzęstną w w procesie starzenia się Umiarkowana kaloryczność: pomaga utrzymać optymalną wagę i tym samym zmniejszyć obciążenie stawów Zadowolenie klientów: z przeprowadzanyc Zooplus.plZłóż skargę | 218 zł |
ROYAL CANIN Maxi Joint Care 10 kgZdrowe stawy ułatwiają ruch, a to klucz do aktywnego życia i lepszego zdrowia. Duże i przede wszystkim aktywne psy mogą mieć... więcejnadmiernie obciążone stawy, co jest nieprzyjemne, ogranicza ruch i wpływa na radość życia. Royal Canin Joint Care Maxi to smaczna karma dla psów zawierająca ważne substancje odżywcze, które wspomagają ochronę kości i stawów. Dzięki temu ta specjalna karma może się przyczynić do zachowania aktywności psa, radości z ćwiczeń i zabawy oraz ogólnego dobrego stanu zdrowia. To korzyść także dla właścicieli zwierząt, których cieszy dobra forma ich pupila! W jaki sposób karma Royal Canin Maxi Joint Care wspomaga stawy u psa? Karma Royal Canin Joint Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg, które mają skłonność do problemów ze stawami. Zawiera składniki o obniżonej kaloryczności, dzięki czemu stawy psa nie są obciążane przez dodatkowe kilogramy masy ciała. Obecnie wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co prowadzi do większego obciążenia ich stawów. Ta karma pomaga psom utrzymać idealną wagę. Kolagen, ważny składnik chrząstki stawowej, jest tylko jedną z substancji aktywnych w tej recepturze, które mogą wspomagać zarówno strukturę, jak i metabolizm chrząstki. Dodano także specjalne przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 200 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Joint Care
Ceny na Royal Canin Maxi Joint Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Joint Care 3 kg | od 74 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg | od 200 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 312 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 237 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium