Ceny na Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg
od 200 do 420 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 10; Wiek: Wiek: od 15. miesiąca; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: średnie; duże; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
3 kg10 kg | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Joint Care 10 kg (3182550893701)Sucha karma dla dorosłych psów dużych ras o masie ciała powyżej 25 kg w celu ochrony kości i stawów. Zawiera kolage... więcejn chrzęstny, który dodatkowo wzmacnia stawy i chrząstkę, aby utrzymać dużą wagę. Pomaga zminimalizować uszkodzenia przy jednoczesnym utrzymaniu aktywnego trybu życia. Nie wpływa na funkcjonowanie układu moczowego. Wysoce strawny, wspierający zdrowy pasaż jelitowy. Cechuje się wysoką smakowitością. Rozetka.plZłóż skargę | 220 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care 10kg | 315 zł |
Royal Canin CCN MAXI JOINT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 10kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 265 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, wsSucha karma dla dorosłych psów ras dużych wspomagająca stawy. ROYAL CANIN® Joint Care Maxi to smakowita karma, któ... więcejra dodatkowo chroni kości i stawy, utrzymuje witalność Twojego psa, jego ruchliwość i pozwala mu cieszyć się aktywnością. A dla Twojego psa oznacza to po prostu jeszcze więcej zabawy. Karma ROYAL CANIN® Joint Care Maxi odpowiednia dla psów o masie ciała od 26 do 44 kg, ma zmniejszoną zawartość kalorii, by chronić stawy przed przeciążeniem. Obecnie wiele zwierząt towarzyszących cierpi z powodu nadwagi, co powoduje dodatkowe obciążenie stawów. Receptura karmy wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała psa. Kolagen, będący budulcem stawów, jest tylko jednym w wielu składników pokarmowych w recepturze, które wspomagają chrząstkę, wzmacniając zarówno jej strukturę jak i metabolizm. Karma zawiera ponadto przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 320 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care - 10 kgZdrowe stawy ułatwiają poruszanie się i są kluczowe dla aktywnego życia i lepszej kondycji. Psy ras dużych – zwłasz... więcejcza te aktywne – mogą być podatne na przeciążenia stawów, co powoduje dyskomfort, ogranicza radość z życia i utrudnia poruszanie się. Royal Canin Maxi Joint Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 15 miesiąca życia Dopasowana do potrzeb psów dużych ras o wadze 26–44 kg z nadwyrężonymi stawami Wysokiej jakości składniki odżywcze: pomaga zachować giętkość stawów Specjalna receptura: wspomaga komfort ruchu i zdrowie stawów Z hydrolizowanym kolagenem: wspomaga tkankę chrzęstną w w procesie starzenia się Umiarkowana kaloryczność: pomaga utrzymać optymalną wagę i tym samym zmniejszyć obciążenie stawów Zadowolenie klientów: z przeprowadzanyc Zooplus.plZłóż skargę | 218 zł |
ROYAL CANIN Maxi Joint Care 10 kgZdrowe stawy ułatwiają ruch, a to klucz do aktywnego życia i lepszego zdrowia. Duże i przede wszystkim aktywne psy... więcejmogą mieć nadmiernie obciążone stawy, co jest nieprzyjemne, ogranicza ruch i wpływa na radość życia. Royal Canin Joint Care Maxi to smaczna karma dla psów zawierająca ważne substancje odżywcze, które wspomagają ochronę kości i stawów. Dzięki temu ta specjalna karma może się przyczynić do zachowania aktywności psa, radości z ćwiczeń i zabawy oraz ogólnego dobrego stanu zdrowia. To korzyść także dla właścicieli zwierząt, których cieszy dobra forma ich pupila! W jaki sposób karma Royal Canin Maxi Joint Care wspomaga stawy u psa? Karma Royal Canin Joint Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg, które mają skłonność do problemów ze stawami. Zawiera składniki o obniżonej kaloryczności, dzięki czemu stawy psa nie są obciążane przez dodatkowe kilogramy masy ciała. Obecnie wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co prowadzi do większego obciążenia ich stawów. Ta karma pomaga psom utrzymać idealną wagę. Kolagen, ważny składnik chrząstki stawowej, jest tylko jedną z substancji aktywnych w tej recepturze, które mogą wspomagać zarówno strukturę, jak i metabolizm chrząstki. Dodano także specjalne przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 200 zł |
Royal Canin Royal Canin Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych, ra | 240 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych
ROYAL CANIN CCN Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, wspomagająca pracę stawów
Ułatwia por... więcejuszanie
Sprawn Fera.plZłóż skargę | 388 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care - 10 kgZdrowe stawy ułatwiają poruszanie się i są kluczowe dla aktywnego życia i lepszej kondycji. Psy ras dużych – zwłasz... więcejcza te aktywne – mogą być podatne na przeciążenia stawów, co powoduje dyskomfort, ogranicza radość z życia i utrudnia poruszanie się. Royal Canin Maxi Joint Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 15 miesiąca życia Dopasowana do potrzeb psów dużych ras o wadze 26–44 kg z nadwyrężonymi stawami Wysokiej jakości składniki odżywcze: pomaga zachować giętkość stawów Specjalna receptura: wspomaga komfort ruchu i zdrowie stawów Z hydrolizowanym kolagenem: wspomaga tkankę chrzęstną w w procesie starzenia się Umiarkowana Bitiba.plZłóż skargę | 213 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Maxi Joint Care, 10 kgRoyal Canin Maxi Joint Care karma sucha dla psów dorosłych ras dużych 26kg-44kg, od 15 miesiąca Dla psów z wrażliwy... więcejmi stawami. Ułatwia poruszanie. Sprawne st... EmpikZłóż skargę | 243 zł |
Royal Canin Maxi Joint Care - 2 x 10 kgZdrowe stawy ułatwiają poruszanie się i są kluczowe dla aktywnego życia i lepszej kondycji. Psy ras dużych – zwłasz... więcejcza te aktywne – mogą być podatne na przeciążenia stawów, co powoduje dyskomfort, ogranicza radość z życia i utrudnia poruszanie się. Royal Canin Maxi Joint Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 15 miesiąca życia Dopasowana do potrzeb psów dużych ras o wadze 26–44 kg z nadwyrężonymi stawami Wysokiej jakości składniki odżywcze: pomaga zachować giętkość stawów Specjalna receptura: wspomaga komfort ruchu i zdrowie stawów Z hydrolizowanym kolagenem: wspomaga tkankę chrzęstną w w procesie starzenia się Umiarkowana kaloryczność: pomaga utrzymać optymalną wagę i tym samym zmniejszyć obciążenie stawów Zadowolenie klientów: z przeprowadzanyc Zooplus.plZłóż skargę | 420 zł |
Dwupak Royal Canin Maxi - Care Nutrition Joint Care, 2 x 10 kgDuże psy mają relatywnie mały przewód pokarmowy, co ogranicza ich możliwości trawienia. Ścianki jelita są bardziej... więcejprzepuszczalne w porównaniu z małymi psami, co prowadzi do zwiększonej ilości wody w żołądku i luźnego stolca. Intensywne bakteryjne procesy fermentacyjne w jelicie grubym mogą prowadzić u dużych psów do wzdęć. Duże psy mają nie tylko wrażliwe trawienie, ale także wrażliwe stawy. Nadmierna ilość ruchu, zwłaszcza u młodych psów, może już w młodym wieku doprowadzić do uszkodzeń kości i stawów. Optimal Digestive Safety: EPA i DHA wpływają pozytywnie na trawienie, pulpa buraczana poprawia konsystencję stolca Zdrowe serce: tauryna wspomaga pracę serca Zdrowe stawy: siarczan chondroityny i glukozamina wraz z kwasami EPA i DHA pozytywnie wpływają na chrząstki i stawy Wysoka akceptacja: starannie wybrane składniki odżywcze, nowoczesna technologia i naturalna ochrona aromatów sprawiają, że karmę tę chętnie jedzą nawet najbardziej wybredne psy Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 285511. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin Maxi Zooplus.plZłóż skargę | 420 zł |
Dwupak Royal Canin CARE Nutrition - CCN Joint Care Maxi, 2 x 10 kgRoyal Canin CARE Nutrition to linia opracowana przez firmę Royal Canin, wspomagająca psy, u których często występuj... więceją różnego rodzaju wrażliwości, np. ze strony układu pokarmowego, skóry i sierści, stawów, uzębienia i układu moczowego, a także psy z tendencją do nadwagi i po zabiegu kastracji. Linia Canine Care Nutrition obejmuje zbilansowane i kompletne karmy suche i mokre, które można ze sobą łączyć. Jednym słowem, to receptury stworzone na miarę potrzeb Twojego wrażliwego psa, pomagające mu osiągnąć stan dobrego samopoczucia i prawidłową kondycję. Kup teraz karmę Royal Canin CARE Nutrition w dwupaku! Uwaga! Oferta dotyczy jedynie produktu o numerze 778533. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin CARE Nutrition Czy znasz już gwarancję satysfakcji Royal Canin? Widoczne efekty po miesiącu lub zwrot pieniędzy! Sprawdź! Zooplus.plZłóż skargę | 420 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!