Karm dla psów Brit Care Puppy Lamb/Rice 12 kg
Zdjęcia 9 |
Brit Care Puppy Lamb/Rice 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Puppy Lamb/Rice 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Krokiety dla szczeniąt szczeniąt wszystkich ras jagnięce/ryż 5 sSuper Premium Kibble idealnie wyważony, bardzo przyswajalny, w pełni szanuje specyficzne potrzeby szczeniąt od odstawiania piersi
Odżywianie psa z serii Brit Care oznacza zapobieganie wszystkim chorobom i patologiom
Brit Care krokiety są formułowane w sposób hipoalergiczny, aby zaspokoić potrzeby kotów i psów
Krokiety to standardy dietetyków zwi... więcejerząt bez zbóż lub dodatków, aby zapewnić dobre zdrowie Twojego zwierzaka
Cibs to żywność może być dostarczana w formie suchej, w granulkach dla kotów lub psach Amazon.plZłóż skargę | 404 zł |
Brit Care Puppy Lamb & Rice - sucha karma dla szczeniaka 12kg BC812Brit Care Puppy Lamb & Rice - sucha karma dla szczeniaka Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mi... więcejeć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Puppy Lamb & Rice , dla szczeniąt od 4 tygodnia do 12 miesiąca. Brit Care Puppy Lamb & Rice Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Puppy Lamb & Rice . Dedykowana jest dla wszystkich szczeniąt od 4 tygodnia do 12 miesiąca. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 45% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 32% zawartość surowego białka i 18% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkumę i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 45% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 32% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 205 zł |
Brit Care Puppy Jagnięcina i ryż 12 kgZapobieganie przez odżywianie: Psy reagują z jednakową wrażliwością na negatywne efekty współczesnego stylu życia, jak my, ludzie: Stres jest częstym czynnikiem w wielu poważnych chorobach, takich jak choroby serca, rak i cukrzyca, a ich leczenie jest często trudne i kosztowne. Karma dla zwierząt Brit Care Super Premium została opracowana w celu... więcejochrony organizmu przed negatywnym wpływem środowiska. Oparta na starannie wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 165 zł |
Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psa 3kg BC123Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice - sucha karma dla psów ras średnich Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie skład... więcejników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice , dla dorosłych psów ras średnich. Brit Care dla dorosłych psów ras śrenich Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice . Dedykowana jest dla dorosłych psów średnich ras, czyli od 10kg do 25kg. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 38% o jagnięcinę, p rzekłada się to finalnie na 26% zawartość surowego białka i 16% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Najważniejsze cechy karmy Brit Care - jagnięcina i ryż 38% jagnięciny daje pożywienie zawierające wszystkie niezbędne witaminy i suplementy 26% surowego białka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 60 zł |
Seria Brit Care
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wieprzowina, groch, ciecierzyca, jabłka, tłuszcz drobiowy, olia, nasiona lnu, super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 114 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, pstrąg, dorsz, bulion, marchew, rozmaryn, super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, krewetki, pstrąg, dorsz, ser, tuńczyk, super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 62%, wątróbka 15%, kaczka 8%, rokitnik 1%, super premium
od 12 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko jagnięce, skrobia, olej, siemię lniane
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: indyk, kurczak, groszek, ciecierzyca, super premium
Modyfikacje Brit Care Puppy Lamb/Rice
Ceny na Brit Care Puppy Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Puppy Lamb/Rice 3 kg | od 25 zł | 2 oferty | ||
Brit Care Puppy Lamb/Rice 12 kg | od 60 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 127 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, ryż, otręby, tłuszcz, drób, gluten, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna