Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRIT Care Mini Sensitive Venison - Dry Dog Food - 7 kg 8595602520183 | 174 zł |
Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psa 7kg BM57Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psów ras do 10kg z wrażliwym przewodem pokarmowym Marka Brit została stworzona w 1... więcej994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Sensitive , dla wrażliwych psów dorosłych ras małych i ras miniaturowych. Brit Care Mini Sensitive - Dziczyzna Jednym z popularniejszyc Miskakarmy.plZłóż skargę | 150 zł |
Brit Brit Care mini grain free sensitive dziczyzna venison karma sucha dlaBrit Care Mini Grain Free Sensitive Dziczyzna VENISON 7kg Brit Care Sensitive Grain Free Pełnoporcjowa karma klasy super prem... więcejium. Hypoalergiczna formuła bezzbożowa dla wrażliwych psów ras miniaturowych. Skład: dziczyzn Bee.plZłóż skargę | 173 zł |
Brit Care Mini Grain Free Sensitive Karma sucha dla PSA Dziczyzna VENISONBrit Care Mini Grain Free Sensitive Dziczyzna VENISON 7kg
Brit Care Sensitive Grain Free
Pełnoporcjowa karm... więceja klasy super premium. Hypoalergiczna formuła bezzbożowa dla wrażliwych psów ras miniaturowych.
Skład:
dziczyzna (40%), żółty groszek, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ciecierzyca, gryka, suszone jabłka, olej z łososia (3%), siemię lniane (3%), drożdże browarniane, algi (0,5%, Ascophyl zoo24.plZłóż skargę | 156 zł |
BRIT Care Dog Mini Grain Free sensitive 14 kg (2 x 7 kg)Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych i miniaturowych. W pełni zbilansowana formuła oparta została o dziczyznę, k... więcejtóra minimalizuje wystąpienie objawów alergii i nietolerancji pokarmowych. Psy ras małych i miniaturowych potrzebują wysokiego poziomu białek i pozostałych składników odżywczych, a jednocześnie przez budowę ciała nie są w stanie spożywać dużych porcji jedzenia. W związku z tym receptura została specjalnie dobrana i skondensowana pod te wymagania. Kompleksy immunologiczne wzmacniają naturalne siły obronne organizmu, a dodatki w postaci ziół uzupełniają karmę. Wartość energetyczna karmy pokrywa dzienne zapotrzebowanie małych ras i nie powoduje ich tycia.
Najważni Fera.plZłóż skargę | 288 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 137 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 0.4 kg | od 14 zł | 11 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 kg | od 46 zł | 9 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg | od 147 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 174 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka łososia, kukurydza, ryż, białko, groch, mąka, zboża, łosoś, tłuszcz, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: kurczak (61%), groszek (8%), warzywa, jagnięcina (5%), jajka, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 123 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z kurczaka (66%), groszek (8%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, ryż, mąka, białko, otręby, minerały, klasa: super premium
od 142 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób i jagnięcina, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 113 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na serce, na stawy, v sostave: drób, zboża, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium