Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Mini Sensitive Grain Free Hipoalergiczny Jeleń - 2 kg 8595602520Hipoalergiczna formuła bez zbóż
Dla wrażliwych psów o rozmiarze mini
Do smaku jelenia Amazon.plZłóż skargę | 52 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Sensitive Dziczyzna 2 kgChcesz aby Twój pies był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? Starannie skompletowana karma z dziczyzną dla dorosłych, wrażl... więcejiwych psów ras miniaturowych to pełnowartościow Electro.plZłóż skargę | 50 zł |
Karma dla psa BRIT Care Mini Sensitive Dziczyzna 2 kgChcesz aby Twój pies był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? Starannie skompletowana karma z dziczyzną dla dorosłych, wrażl... więcejiwych psów ras miniaturowych to pełnowartościow Avans.plZłóż skargę | 50 zł |
Brit Care Mini Grain-Free Sensitive 2kgSpecyfikacja Rasa psa Wszystkie rasy psów miniaturowych Forma dawkowania Stały Waga produktu 2 kg Wiek... więcejzwierzęcia Dorosły Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Efekty zdrowotne Utrzymywanie kondycji trawiennej, Skóra i sierść Rodzaj opakowania Worek Rodzaj zwierzęcia Pies Smak karmy Dzik Brak sztucznych barwników Tak Popiół surowy 8,8% Bez cukru Brak danych Bez soi Tak Białko 28% Bezglutenowe Tak Bez laktozy Tak Włókna surowe 2% Brak sztucznych dodatków Tak Zawartość tłuszczu 17% Szerokość 380mm Długość 90mm Wysokość 220mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 76 zł |
Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psa 2 kg BM52Brit Care Mini Sensitive - sucha karma dla psów ras do 10kg z wrażliwym przewodem pokarmowym Marka Brit została stworzona w 1... więcej994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Sensitive , dla wrażliwych psów dorosłych ras małych i ras miniaturowych. Brit Care Mini Sensitive - Dziczyzna Jednym z popularniejszyc Miskakarmy.plZłóż skargę | 53 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 137 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 0.4 kg | od 14 zł | 14 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 2 kg | od 44 zł | 12 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Sensitive 7 kg | od 147 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium