Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 7 kg
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 7 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Mini Yorkshire - sucha karma dla psa 7kg BM67Brit Care Mini Yorkshire - sucha karma dla psów dorosłych dedykowana rasie Yorkshire Terrier Marka Brit została stworzona w 1... więcej994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Mini Yorkshire , dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier. Brit Care Mini Yorkshire - Łosoś i Tuńczyk Jednym z produktów marki, jest sucha karma dedykowana popularnej rasie, potocznie zwanej York - Brit Care Mini Yorkshire . Została ona stworzona aby odpowiadać na wszystkie potrzeby, tej niedużej rozmiarem rasy. Ze względu na wysoką zawartość łososia i tuńczyka - 50%, karma w finale oferuję 30% zawartość surowego białka i 19% tłuszczu w karmie. Dzięki wysokiej obecności białka z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek oraz mięśni. Łosoś, który uznany jest jako składnik karm dla psów, bogaty jest w kwasy Omega 3 poprawiające stan skóry i włosów Yorka. Dużym atutem tejże ryby jest wysoka zawartość witaminy E. Witaminy która wspomaga zwalczanie wolnych rodników oraz zawiera astaksantyny - najbardziej skuteczne oraz naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 149 zł |
Brit Care Mini Grain-Free YORKSHIRE 7kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK MOL-15BRIT CARE MINI GRAIN-FREE YORKSHIRE 7kg
Chcesz aby Twój Yorkshire Terrier był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? St... więcejarannie skompletowana karma z łososiem i tuńczykiem to pełnowartościow zoo24.plZłóż skargę | 145 zł |
BRIT Care Grain Free Mini Yorkshire 14 kg (2 x 7 kg)Pełnoporcjowa, sucha karma dla psów rasy Yorkshire terrier.Piękna, lśniąca okrywa włosowa to znak rozpoznawczy Yorków. Aby ut... więcejrzymać ją w nienagannej kondycji potrzebne jest dostarczenie od wewnątrz odpowiedniej ilości witamin i mikro- oraz makroelementów. Bardzo ważnym składnikiem diety, który ma wpływ na wygląd, są nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6, niacyna oraz witaminy z grupy B. Dodatkowo Yorki, jako mała rasa psów, jest bardzo żywiołowa i energiczna, potrzebuje zatem sporej dawki białka i tłuszczu, mogących uzupełnić energię. Dodane do mieszanki owoce, warzywa i zioła, takie jak: kurkuma, rozmaryn, jagody, suszone jabłka, szałwia, goździki, wzmacniają działanie karmy oraz uzupełniają ją o kolejne wartości odżywcze. Przeciwciała niwelują wolne rodniki, wzmacniając komórki organizmu, a chondroityna i glukozamina wspomagają pracę stawów i chronią chrząstki stawowe prze urazami.Kształt granulek i ich twardość zostały specjalnie dobrane do niewielkich szczęk psów tej rasy. Łosoś i tuńczyk - główne składniki karmy - sprawiają, że jest ona bardzo aromatyczna i smakowita.
Najw Fera.plZłóż skargę | 262 zł |
Brit Brit Care mini grain-free yorkshire karma sucha dla psów rasy yorkshiChcesz, aby Twój Yorkshire Terrier był zawsze radosny i pełny sił do zabawy? Starannie skompletowana karma z łososiem i tuńcz... więcejykiem to pełnowartościow Bee.plZłóż skargę | 161 zł |
BRIT CARE Mini Grain-Free Yorkshire 7kg | 159 zł |
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 23 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 0.4 kg | od 14 zł | 4 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 2 kg | od 43 zł | 10 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Yorkshire 7 kg | od 145 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 174 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 174 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów, kurczak, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 25%, ziemniaki, bataty, tłuszcz, buraki, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka łososia, kukurydza, ryż, białko, groch, mąka, zboża, łosoś, tłuszcz, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium