Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 kg
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 kg
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Dry Dog food Care Grain-free Adult Salmon with pottatoes - 12 kg B722 | 210 zł |
Karma sucha dla psów Brit care grain-free adult salmon 12 kg (859560255889Bezzbożowa karma klasy super premium dla utrzymania zdrowej skóry i sierści, układu krążenia i serca, doskonałej kondycji fiz... więcejycznej i odporności u dorosłych psów małych i średnich ras. Zawiera wysoce odżywcze białka i kwasy tłuszczowe, które wspierają zdrową skórę i sierść. Bezzbożowa formuła jest idealna dla psów wymagających specjalnej pielęgnacji sierści, psów, które muszą utrzymać optymalną kondycję fizyczną oraz psów z niepożądanymi reakcjami na inne rodzaje karmy. Kwasy tłuszczowe odgrywają kluczową rolę w zdrowym rozwoju młodych psów. - Bogata w kwasy omega-3, które stymulują syntezę mięśni i sprzyjają szybszej regeneracji. - Zdrowa skóra - rokitnik wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych - Odporność - probiotyki i przeciwutleniac Rozetka.plZłóż skargę | 190 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain Free Adult Large Łosoś i ziemniaki 12 kgBrit Care Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z myślą o dor... więcejosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezzbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają zdrowie skóry i sierści, działają pozytywnie na pracę mózgu psa, a także wspierają jego kondycję. Electro.plZłóż skargę | 210 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain Free Adult Large Łosoś i ziemniaki 12 kgBrit Care Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z myślą o dor... więcejosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezzbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają zdrowie skóry i sierści, działają pozytywnie na pracę mózgu psa, a także wspierają jego kondycję.... Avans.plZłóż skargę | 210 zł |
Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato - sucha karma dla psa 12kg BC4Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato - karma sucha dla dorosłych psów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej P... więcejradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato, karma dla dorosłych psów. Brit Care Adult Large Breed - łosoś i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras dużych i olbrzymich. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duzy wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witramin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczegulności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Adult Large Breed - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 25% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 199 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 137 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 1 kg | od 22 zł | 2 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 3 kg | od 50 zł | 12 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 kg | od 190 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 266 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak 30%, ziemniaki 25%, ryż, jabłka, marchew, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na stawy, v sostave: białka drobiowe, zboża, kurczak, warzywa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium