Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 кг
від 189 до 318 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Dry Dog food Care Grain-free Adult Salmon with pottatoes - 12 kg B722 | 210 zł |
Karma sucha dla psów Brit care grain-free adult salmon 12 kg (859560255889Bezzbożowa karma klasy super premium dla utrzymania zdrowej skóry i sierści, układu krążenia i serca, doskonałej ko... щеndycji fizycznej i odporności u dorosłych psów małych i średnich ras. Zawiera wysoce odżywcze białka i kwasy tłuszczowe, które wspierają zdrową skórę i sierść. Bezzbożowa formuła jest idealna dla psów wymagających specjalnej pielęgnacji sierści, psów, które muszą utrzymać optymalną kondycję fizyczną oraz psów z niepożądanymi reakcjami na inne rodzaje karmy. Kwasy tłuszczowe odgrywają kluczową rolę w zdrowym rozwoju młodych psów. - Bogata w kwasy omega-3, które stymulują syntezę mięśni i sprzyjają szybszej regeneracji. - Zdrowa skóra - rokitnik wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych - Odporność - probiotyki i przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 190 zł |
Brit Care Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon 12 | 283 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Care Grain-free Adult Large Breed Salmon&Potato,karma dla dorosłych psów dużych ras bezzbożowa hipoalergiczna formuła z łososiem i ziemniakami składniki produktu:... щеPopiół: 7%, Tłuszcz: 14%, Wapń: 1.2%, Włók... EmpikПоскаржитись | 203 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain Free Adult Large Łosoś i ziemniaki 12 kgBrit Care Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z m... щеyślą o dorosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezzbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają zdrowie skóry i sierści, działają pozytywnie na pracę mózgu psa, a także wspierają jego kondycję. Electro.plПоскаржитись | 210 zł |
Brit Care Grain-free Adult Salmon 12kg Large BreedSpecyfikacja Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 12 kg Rodzaj zwierzęcia Pies B... щеez laktozy Tak Bez soi Tak Brak sztucznych barwników Tak Wielkość psa Duże (40-60 kg) Wielkość psa Duży (20-40 kg) Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej Smak karmy Łosoś Rasa psa Wszystkie rasy dużych psów Wiek zwierzęcia Dorosły Forma dawkowania Stały Bezglutenowe Tak Bez cukru Tak Bez konserwantów Tak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Białko 25% Zawartość tłuszczu 14% Popiół surowy 6,5% Włókna surowe 4% Szerokość 140mm Długość 330mm Wysokość 520mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 233 zł |
Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato - sucha karma dla psa 12kg BC4Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato - karma sucha dla dorosłych psów Marka Brit została stworzona w 1994 w... щеczeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato, karma dla dorosłych psów. Brit Care Adult Large Breed - łosoś i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Adult Large Breed Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dorosłych psów ras dużych i olbrzymich. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duzy wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witramin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczegulności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Adult Large Breed - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 25% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plПоскаржитись | 199 zł |
Brit Care Grain-free Adult Salmon Large Breed 12kg Brit Care Grain-free Adult Salmon Large Breed 12kg Brit Care Grain-free Adult Salmon Large Breed 12kg Brit Car... щеe Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon Pełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura Łosoś i ziemniaki dla dorosłych psów dużych ras (powyżej 25 kg). Funkcjonalne składniki odżywcze : - Olej z Łososia - źródło kwasów tłuszczowych Omega-3 - Probiotyki i Prebiotyki - Mannanooligosac Erli.plПоскаржитись | 194 zł |
Brit Care Dog Grain-Free Adult Large Breed, łosoś i ziemniaki - 2 x 12 kgDuże dorosłe psy mają specjalne wymagania żywieniowe. Brit Care Grain-Free Adult Large Breed z łososiem i ziemniaki... щеami dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje, aby być w świetnej formie każdego dnia. Karma Brit Care Grain-Free Adult Large Breed nie zawiera zbóż, dlatego jest dobrym wyborem dla psów z nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 318 zł |
Brit Care Grain-Free Adult Salmon Large Breed - sucha karma dla psa - 12 kAkces-markt.pl Поскаржитись | 214 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain Free Adult Large Łosoś i ziemniaki 12 kgBrit Care Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon to pełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z m... щеyślą o dorosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezzbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe wzmacniają zdrowie skóry i sierści, działają pozytywnie na pracę mózgu psa, a także wspierają jego kondycję.... Avans.plПоскаржитись | 210 zł |
Brit BRIT CARE Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon 12kg | 232 zł |
BRIT Care Grain-free Adult Large Breed Salmon 12kg bezzbożowa karma dla psPełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura Łosoś i ziemniaki dla dorosłych psów dużych ras (powyżej 25 kg).... щеFunkcjonalne składniki odżywcze :- Olej z Łososia - źródło kwasów tłuszczowych Omega-3- Probiotyki i Prebiotyki - Mannanooligosac Fera.plПоскаржитись | 189 zł |
Brit Care Grain-free Adult Salcechyforma dawkowania: stałysmak karmy: łosoś, ziemniakwielkoś EmpikПоскаржитись | 196 zł |
Brit BRIT CARE Dog Grain-free Adult Large Breed Salmon 12kg | 235 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!