Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 3 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 3 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Dry food for adult dogs large breeds Care Grain-free Adult Salmon - 3 | 74 zł |
Karma dla psa BRIT Grain-Free Adult Large Łosoś z Ziemniakami 3 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z myślą o dorosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezz... щеbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej. Electro.plПоскаржитись | 65 zł |
Karma dla psa BRIT Grain-Free Adult Large Łosoś z Ziemniakami 3 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa karma na bazie łososia stworzona z myślą o dorosłych psach dużych ras (ważących powyżej 25kg). Bezz... щеbożowa receptura karmy na bazie białek o wysokiej wartości odżywczej.... Avans.plПоскаржитись | 65 zł |
Brit Care Pies 3kg Adult Large Salmon Grain-FreeBrit Care Pies 3kg Adult Large Salmon Grain-Free
Bez Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 88 zł |
BRIT CARE GRAIN FREE ADULT LARGE BREED SALMON 3KG DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBBRIT CARE GRAIN FREE ADULT LARGE BREED SALMON - Bezzbożowa receptura Łosoś i ziemniaki dla dorosłych psów dużych ras (po... щеwyżej 25 kg). 3KG
- Wysoka podaż kwasów omega-3 pomaga wzmacniać mięśnie i przyczyniać się do ich szybszej regeneracji.
- Zawartość chrotektorów (glukozaminy i chondroityny) wspierających zdrowy wzrost i rozwój stawów, kości oraz chrząstek w organizmie
- Wzbogacenie receptury probiotykami i przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 54 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 145 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 1 кг | від 22 zł | 1 пропозиція | ||
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 3 кг | від 50 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Large Salmon/Potato 12 кг | від 190 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум