Корм для собак Farmina Ocean Puppy Mini 7 кг
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Puppy Mini Cod/Pumkin 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Puppy Mini 7 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D OCEAN DOG COD PUMPKIN AND CANTALOUPE MELON PUPPY MINI 7 KG FARMINA-DOG | 319 zł |
Farmina FARMINA ND Ocean Cod Pumpkin Puppy mini 7kg - sucha karma dla szcz | 223 zł |
FARMINA N&D Ocean Dog Puppy Mini cod, pumpkin & cantaloupe melon 7Pełnoporcjowa, bezzbożowa karma dla szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk.
Karma zawiera w swoim składzie dorsza, dynie i melon kantalupa. Głównym składnikiem karmy jest dorsz stanowiący doskonałe źródło białka zwierzęcego. Ryby są źródłem kwasów tłuszczowych, o działaniu przeciwzapalnym oraz wzmacniającym skórę i nawilżającym sierść. Olej rybn... щеy stanowi potężną dawkę nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 mających właściwości przeciwzapalne. Dodatkami w karmie są batat i dynia, które całkowicie zastąpiły zboża. Dostarczają one dużej ilości witamin, głównie C, błonnika oraz minerałów. Owoce borówki wyróżniają się wysoką aktywnością przeciwutleniaj Fera.plПоскаржитись | 223 zł |
Серія Farmina Ocean
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, солодка картопля, гарбуз, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас і кальмар, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 458 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска і гарбуз, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 22 zł
вологий / консерви, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель і лосось, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас, кальмар, креветки, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Puppy Mini
Ціни на Farmina Ocean Puppy Mini |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Puppy Mini 0.8 кг | від 44 zł | 8 пропозицій | ||
Farmina Ocean Puppy Mini 2.5 кг | від 120 zł | 10 пропозицій | ||
Farmina Ocean Puppy Mini 7 кг | від 223 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 149 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8.5 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 318 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: яловичий фарш 46%, яйця, олія, морква, борошно, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум