Корм для собак Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 7 кг
Фото 6 |
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 7 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D OCEAN DOG CODFISH PUMPKIN AND ORANGE ADULT MINI 7KG FARMINA-DOG-48 | 220 zł |
Farmina N&D Dog Adult Mini Codfish&Orange D 7kgFarmina N&D Dog Adult Mini Codfish& Orange 7kg
Przepis na dorsza i pomarańczy. Kom Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 269 zł |
Farmina FARMINA N&D OCEAN DOG CODFISH, PUMPKIN AND ORANGE ADULT MINI - suc | 208 zł |
Farmina Farmina N&D Ocean Dog Codfish Adult Mini 7 kg - sucha karma dla doFarmina N&D Ocean Dog Codfish Adult Mini 7 kg - sucha karma dla dorosłych psów małych ras Dorsz 7kg Max&mrau.plПоскаржитись | 189 zł |
FARMINA N&D Ocean Dog Adult Mini codfish, pumpkin, orange 7 kg karma dPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras małych.Głównym składnikiem karmy są ryby - świeży i suszony dorsz, a dodatk... щеi - warzywa i owoce - uzupełniają recepturę o potrzebne minerały. Inulina pomaga regulować mikroflorę jelit, drożdże mają wiele witamin i mikroelementów. Fera.plПоскаржитись | 189 zł |
FARMINA N&D Ocean Pumpkin Codfish & Orange Adult Mini 7kgCod, Pumpkin & Orange Receptura dorsz, dynia i pomarańcza. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów. Przeznaczenie Pełnoporcjow... щеa i bezzbożowa karma monoprotein... EmpikПоскаржитись | 204 zł |
FARMINA N&D Ocean dog adult codfish, pumpkin, orange mini 14 kg (2 x 7Pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras małych.Głównym składnikiem karmy są ryby - świeży i suszony dorsz, a dodatk... щеi - warzywa i owoce - uzupełniają recepturę o potrzebne minerały. Inulina pomaga regulować mikroflorę jelit, drożdże mają wiele witamin i mikroelementów. Fera.plПоскаржитись | 374 zł |
Серія Farmina Ocean
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска і гарбуз, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас, кальмар, креветки, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель і лосось, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сібас, сардина, креветки, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, філе тріски, оселедець, картопля, креветки, жир, вітаміни, суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: філе тріски, оселедець, філе лосося, картопля, гарбуз, креветки, жир, суперпреміум
від 287 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange
Ціни на Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 0.8 кг | від 46 zł | 5 пропозицій | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 2.5 кг | від 104 zł | 5 пропозицій | ||
Farmina Ocean Adult Mini Cod/Pumkin/Orange 7 кг | від 189 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 191 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: птиця, рис, картопля, лосось, риба, ягня, новозеландські молюски, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, білок, олія, дріжджі, мінерали, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, комахи, олія, дріжджі, білок, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, борошно, курячий білок, горох, гідролізат білка, насіння льону, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум