Корм для кішок Farmina Ocean Neutered Herring/Orange 300 g
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Farmina Ocean Neutered Herring/Orange 300 g 0.3 кг1.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Neutered Herring/Orange 300 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Neutered Śledź i Pomarańcza Adult 300 gReceptura śledź i pomarańcza. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kastrowanych kotów. Electro.plПоскаржитись | 28 zł |
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Neutered Śledź i Pomarańcza Adult 300 gReceptura śledź i pomarańcza. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kastrowanych kotów.... Avans.plПоскаржитись | 28 zł |
Farmina FARMINA N&D Cat Ocean Herring&Orange Neutered - sucha karma dla koBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 31 zł |
Karma dla kota FARMINA N&D Ocean Neutered Śledź i Pomarańcza Adult 300 g PReceptura śledź i pomarańcza. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kastrowanych kotów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 28 zł |
Farmina Farmina N&D Ocean Herring & Orange Neutered Śledź & Pomarańcza Kar | 35 zł |
FARMINA N&D Ocean Cat Neutered Adult Herring & Orange 300 g śledźPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji.
Karm Fera.plПоскаржитись | 28 zł |
Серія Farmina Ocean
від 44 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, гарбуз, апельсин, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: оселедець, картопля, яйця, олія, морква, апельсин, яблуко, гранат, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось і тріска, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 336 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тріска, диня, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, лосось, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедця, картопля, олія оселедця, яйця, морква, апельсин, гранат, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тріски, оселедець, солодка картопля, гарбуз, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
від 31 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 189 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець, апельсин, суперпреміум
Модификації Farmina Ocean Neutered Herring/Orange
Ціни на Farmina Ocean Neutered Herring/Orange |
---|---|---|---|---|
Farmina Ocean Neutered Herring/Orange 300 g | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Ocean Neutered Herring/Orange 1.5 kg | від 84 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: протеїн індички 25%, м'ясо індички 5%, злаки, трави, ягоди, олія, жир, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, яйця, овочі, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: злаки, білки, рис, клітковина, жири, олія, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: яловичина 16%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: птах, курка, морепродукти, борошно, лигноцеллюлоза, риба, пташиний жир, суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, кіноа, броколі, спаржа, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, в составе: яловичина, білок птиці, пшениця, борошно, глютен, кукурудза, спіруліна, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: лосось 15%, злаки, білок, жири, цикорій, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, лосось, шинка, протеїни, овочі, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось 15%, сушений білок птиці, пшениця, соєве борошно, кукурудзяне борошно, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, овочі, протеїни, печінка, ягоди, суперпреміум