Корм для собак Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry 2.5 кг
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry 2.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa FARMINA N&D Jagnięcina z dynią i borówką 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla psa FARMINA N&D Adult Medium & Maxi Dynia, Jagnięcina i Borówka 2.5 kg dla dorosłych psów. Electro.plПоскаржитись | 105 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Jagnięcina z dynią i borówką 2.5 kgPełnoporcjowa karma dla psa FARMINA N&D Adult Medium & Maxi Dynia, Jagnięcina i Borówka 2.5 kg dla dorosłych psów.... Avans.plПоскаржитись | 105 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Jagnięcina z dynią i borówką 2.5 kg PND025853SPełnoporcjowa karma dla psa FARMINA N&D Adult Medium & Maxi Dynia, Jagnięcina i Borówka 2.5 kg dla dorosłych psów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 100 zł |
Farmina N&d gf pumpkin lamb&blueberry adult medium/maxi 2,5 kg | 110 zł |
FARMINA N&D Pumpkin lamb & blueberry Adult Medium & Maxi 2.5 kPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Formuła z jagnięciną oraz borówkami jest bezglutenowa, dz... щеięki czemu ma większą strawność i przyswajalność. Jagnięcina jest w dwojakiej formie - świeżej oraz suszonej i stanowi 42% całości składu. Borówki zostały dodane ze względu na swoje właściwości przeciwutleniaj Fera.plПоскаржитись | 100 zł |
Farmina N&D Pumpkin Grain Free canine LAMB & BLUEBERRY ADULT MEDIUM & MAXILamb & Blueberry Adult Receptura jagnięcina, dynia i jagoda. Przeznaczenie: Pełnoporcjowa i bezzbożowa karma dla dorosłych ps... щеów z wysokiej jakości mięsem z j... EmpikПоскаржитись | 101 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 106 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо дикого кабана, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 58 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
Модификації Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry
Ціни на Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry 2.5 кг | від 100 zł | 6 пропозицій | ||
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Lamb/Blueberry 12 кг | від 282 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: протеїн лосося 26%, рис, ячмінь, олія, жир, лосося, картопля, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 105 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня 33%, курка 25%, овочі (картопля 15%), жир, суміш трав, ягоди, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 35%, домашня птиця 30%, горох, морква, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серцево-судинної системи, в составе: скумбрія 35%, буйвол 18%, горох, картопля, квасоля, фрукти, жир, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось 57%, овочі (картопля 16%), жир, суміш трав, ягоди, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум