Karm dla psów Royal Canin Medium Dermacomfort 12 kg
Royal Canin Medium Dermacomfort 12 kg |
|
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych i starszych psów (powyżej 12 miesiąca życia) średnich ras (masa ciała od 11 do 25 kg) ze skłonnością do podrażnień i drapania skóry.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Dermacomfort 12 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin CCN Dermacomfort Medium Dog 12kg 3182550928526 | 287 zł |
Royal Canin Royal Canin Medium dermacomfort - karma sucha dla dorosłych iRoyal Canin Medium Dermacomfort - karma sucha dla dorosłych i starszych psów ras średnich 12 kg. 91% opiekunów było zadowolon... więcejych z działania karmy po upływie 2 miesięcy badania własne Royal Canin. Receptura o ograniczonej zawartości alergenów, dzięki zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowan Bee.plZłóż skargę | 303 zł |
Royal Canin Medium Dermacomfort - 12 kgCzy wiesz, że problemy skórne są jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u weterynarza? Wrażliwa, swędząca skóra powoduje, że Tw... więcejój pies często się drapie. To z kolei może prowadzić do zranień skóry zwierzęcia, a w konsekwencji do kolejnych problemów. Prezentowana karma o specjalnie skomponowanej recepturze zawierającej wysokiej jakości składniki odżywcze pomaga Twojemu psu utrzymać skórę w możliwie najlepszej kondycji i wieść beztroskie życie. Royal Canin Medium Dermacomfort w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów ras średnich Dopasowana do szczególnych potrzeb psów o delikatnej, wrażliwej skórze Wysokiej jakości składniki odżywcze: przyczyniają się do bujnej i zdrowej sierści Wybrane źródła białka: wykazują obniżony potencjał alergenny Kwasy tłuszczowe omega: karma wzbogacona GLA, EPA i DHA dla wsparcia pielęgnacji wrażliwej skóry 91% zadowolonych opiekunów: udowodniona skuteczność po 2 miesiącach stosowania Prezentowana karma dla psów z wrażliwą skórą jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów lub jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba rodzaje karmy można ze sobą łączyć. Krokiety karmy suchej mają różne wielkości dopasowane do potrzeb psów małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Dermacomfort Zooplus.plZłóż skargę | 248 zł |
ROYAL CANIN Dermacomfort Medium 12 kgCzy wiesz, że problemy skórne u psów są jednym z najczęstszych powodów wizyt u weterynarza? Wrażliwa, swędząca skóra powoduje... więcej, że pies często się drapie. Może to uszkodzić skórę psa i spowodować infekcję. Ta specjalnie dostosowana karma może pomóc utrzymać skórę psa w jak najlepszym stanie, pozwalając mu żyć bez zmartwień. ROYAL CANIN Dermacomfort Medium jest odpowiednia dla psów o masie ciała od 11 do 25 kg i zawiera starannie opracowaną karmę, która jest idealnie dostosowana do zgryzu psa średniej wielkości. Receptura karmy została opracowana specjalnie z myślą o dobrym samopoczuciu psa. Zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 (w tym w postaci GLA, EPA i DHA), które wspierają i odżywiają skórę. Dzięki temu skóra jest mniej wrażliwa na czynniki drażniące, z którymi pies może mieć kontakt. Bardzo smaczna receptura karmy ROYAL CANIN Dermacomfort Medium jest bogata w starannie wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 209 zł |
Royal Canin CCN Dermacomfort Medium dla psa 12kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Poprawa zdrowia skóry Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarm... więcejowa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Sierść i skóra Bez laktozy Tak Bez soi Nie Rasa psa Wszystkie rasy średnich psów Smak karmy Mięso Brak sztucznych barwników Tak Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Skóra i sierść Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 12 kg Rodzaj zwierzęcia Pies Forma dawkowania Stały Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Bez konserwantów Tak Bezglutenowe Nie Rodzaj opakowania Plastikowa torba Popiół surowy 5,9% Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Zawartość żelaza 67 mg/kg Zawartość tłuszczu 17% Białko 24% Zawartość miedzi 13 mg/kg Zawartość manganu 67 mg/kg Zawartość cynku 150 mg/kg Włókna surowe 1,4% Zawartość selenu 0,17 mg/kg Zawartość witaminy A 29500 IU/kg Zawartość jodu 5,5 mg/kg Szerokość 400mm Długość 140mm Wysokość 560mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 320 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Dermacomfort
Ceny na Royal Canin Medium Dermacomfort |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Dermacomfort 3 kg | od 69 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Medium Dermacomfort 10 kg | od 543 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Medium Dermacomfort 12 kg | od 209 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 290 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, cocker spaniel, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium