Karm dla psów Royal Canin Maxi Dental Care 3 kg
od 93 do 116 zł dodaj do listymoje listy |
Royal Canin Maxi Dental Care 3 kg 3 kg9 kg |
|
Kompletna karma zawierająca granulki o specjalnej teksturze, które delikatnie ocierają się o zęby Twojego psa podczas żucia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Dental Care 3 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Maxi Dental Care - 3 kg | 99 zł |
Royal Canin Maxi Dental Care - sucha karma dla psa - rasy duże, redukcja kRoyal Canin Maxi Dental Care - sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Dental Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz b... więcejehawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Maxi Dental Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów, pomagającą utrzymać higienę jamy ustnej. Kamień nazębny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia psa.W związku z tym, formuła została opracowana w taki sposób, aby na wielu poziomach zapobiegać jego odkładaniu się. Przede wszystkim specjalnie dobrana tekstura oraz unikalne parametry krokietów pomagają usuwać kamień nazębny podczas rozgryzania. W związku z tym, każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów. Dodatkowo formuła została wyposażona w specjalne związki chelatujące. Dzięki temu wiąże wapń obecny w ślinie i tym samym zapobiega jego odkładaniu się na powierzchni zębów. Receptura jest odpowiednia dla psów ras dużych (masa ciała 26kg - 44kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Maxi Dental Care specjalnie dobrana tekstura unikalny kształt krokietów związki wiążące wapń w ślinie dla dorosłych psów ras dużych. Zalety karmy RC Maxi Dental Care pomaga zachować zdrowie jamy ustnej zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Dostępne opakowania 9kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Maxi Dental Care, 3 kgRoyal Canin Maxi Dental Care karma sucha dla psów dorosłych ras dużych 26kg-44kg, od 15 miesiąca Dla psów ze skłonnością do nadwrażliwości zębów. Ograniczeni... EmpikZłóż skargę | 93 zł |
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Dental Care
Ceny na Royal Canin Maxi Dental Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Dental Care 3 kg | od 93 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Maxi Dental Care 9 kg | od 211 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 98 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: batat, groszek, drób, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 105 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina 33%, kurczak 25%, warzywa (ziemniaki 15%), tłuszcz, mieszanka ziół, jagody, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 35%, drób 30%, groszek, marchew, olej rybny, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś 57%, warzywa (ziemniaki 16%), tłuszcz, mieszanka ziół, jagody, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, groch, jęczmień, buraki, tłuszcz, klasa: super premium
od 109 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 86 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium