Karm dla psów Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg 2.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Farmina - NdGrainfree Dynia - Kurczak - Melogkg 25 - M-M farmina | 110 zł |
FARMINA N&D Pumpkin Chicken & Pomegranate Adult Medium & MaxiKompletna, bezzbożowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Karma zawierająca kurczaka z wolnego wybiegu i granaty, dynię, warzywa funkcjonalne, owoce i ekstrakty roślinne.Mięsoż Fera.plZłóż skargę | 104 zł |
Farmina N&D Pumpkin Grain Free canine CHICKEN AND POMEGRANATE ADULT MEDIUMChicken & Pomegranate Adult Receptura kurczak, dynia i owoc granatu. Przeznaczenie: Pełnoporcjowa i bezzbożowa karma dla dorosłych psów z mięsem z kurczaka z... EmpikZłóż skargę | 110 zł |
N&D dog GF PUMPKIN ADULT MEDIUM/MAXI chicken/pomegranate | 94 zł |
Seria Farmina Pumpkin
od 107 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z dzika, śledzie, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 214 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 48%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 278 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso jelenia, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, jabłko, super premium
od 58 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, dynia, granat, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet przepiórczy, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.14 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, śledź, jajka, dynia, ziemniaki, tłuszcz, jagody, super premium
od 46 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 210 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kaczki, kurczak, śledź, jajka na twardo, dynia, super premium
od 133 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, dynia, granat, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: przepiórka, granat, dynia, witaminy, suszone warzywa i owoce, super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, melon, super premium
od 46 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, dynia, jagoda, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, dynia, melon, super premium
Modyfikacje Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate
Ceny na Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 kg | od 94 zł | 4 oferty | ||
Farmina Pumpkin Adult Med/Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg | od 238 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dzik 46%, groszek 20%, tłuszcz, dynia, jajka, marchew, jabłka, jagody, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 42%, groszek 20%, tłuszcz, warzywa, jajka, śledź, owoce, jagody, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 105 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina 33%, kurczak 25%, warzywa (ziemniaki 15%), tłuszcz, mieszanka ziół, jagody, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 35%, drób 30%, groszek, marchew, olej rybny, klasa: super premium
od 99 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: makrela 35%, bawół 18%, groszek, ziemniaki, fasola, owoce, tłuszcz, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś 57%, warzywa (ziemniaki 16%), tłuszcz, mieszanka ziół, jagody, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium