Корм для собак Farmina Pumpkin Canned All Breed Lamb/Blueberry 285 g 1 шт
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Farmina Pumpkin Canned All Breed Lamb/Blueberry 285 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Canned All Breed Lamb/Blueberry 285 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Farmina Farmina N&D Pumpkin Grain Free canine LAMB, PUMPKIN & BLUEBERRY AD | 19 zł |
Natural&Delicious N&D dog GF PUMPKIN konz. ADULT lamb/blueberry - | 15 zł |
Farmina Mokra Dog Nd Pumpkin Lamb 285GFarmina N&D Pumpkin Dog Lamb & Blueberry 285g Producent: Farmina Rasa psa: Wszystkie Faza życia: Adult / Dorosłe Waga opakowa... щеnia: 201 - 400 g Bezzbożowa: Tak... EmpikПоскаржитись | 14 zł |
N&D dog GF PUMPKIN konz. ADULT lamb/blueberry | 15 zł |
FARMINA N&D Dog Lamb, Pumpkin, Blueberry Adult - mokra karma dla psa - 285 | 15 zł |
Серія Farmina Pumpkin
від 107 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо дикого кабана, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо оленя, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, яблуко, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, гарбуз, картопля, жир, чорниця, суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 58 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гарбуз, гранат, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, печінка, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, шпинат, малина, гарбузове насіння, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (яловичина), вода, олія, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оленина, картопля, гуарова камедь, макро- та мікроелементи, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: личинки комах, картопля, олія, вітаміни, макро- та мікроелементи, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, буряк, камедь, цукор, олія, макро/мікро елементи, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, клас: суперпреміум