Karm dla psów Royal Canin Maxi Relax Care 9 kg
Royal Canin Maxi Relax Care 9 kg 3 kg9 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Relax Care 9 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN CCN Maxi Relax Care Adult - Dry Dog Food - 9 kg RYL-27305 | 318 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Maxi Relax Care Adult 9 kg (318255089Pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów dużych ras, które są narażone na zmienne warunki środowiskowe i czynniki stresow... więceje. Formuła karmy została specjalnie opracowana, aby poprawić samopoczucie psów, które doświadczyły stresujących warunków. Wysoki smak Relax Canin Care zawiera wysoko przyswajalne aktywne cząsteczki białkowe, które działają uspokajająco i kojąco. Zalety: Karma specjalnie opracowana z myślą o potrzebach wrażliwych psów Łagodzi napięcie nerwowe Ma wpływ na samopoczucie psów Bardzo smaczna karma Wpływa na lepszą adaptację do zmian SkładSuszony białko drobiowe, kukurydza, mąka kukurydziana, mąka pszenna, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, ryż, gluten kukurydziany, błonnik roślinny, minerały, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, olej rybny, olej sojowy, drożdże i ich części, hydrolizat białka rybnego, ekstrakt drożdżowy (źródło mannooligosacha Rozetka.plZłóż skargę | 196 zł |
ROYAL CANIN Relax Care Maxi 9 kgDlaczego specjalna karma dla psów, którym brakuje równowagi emocjonalnej? Nietypowe sytuacje mogą oznaczać stres dla psa. P... więcejsy, którym brakuje równowagi emocjonalnej, często wykazują zmienione zachowanie: izolują się, zamykają się w sobie lub są pobudzone mogą to być oznaki obciążenia emocjonalnego. Wysokiej jakości pokarm może pomóc psom dostosować się do nietypowych sytuacji i utrzymać dobre samopoczucie. Royal Canin Relax Care Maxi zawiera składnik odżywczy, który może pomóc Państwa psu dostosować się do zmieniających się sytuacji. Royal Canin wykorzystuje te wysokiej jakości naturalne składniki odżywcze w lekkostrawnej formie i w starannie kontrolowanym składzie, ilości i jakości. Karma Relax Care Maxi jest odpowiednia dla psów o masie od 26 do 44 kg i pomaga lepiej dostosować się do zmian. Wszystkie posiłki Royal Canin to zbilansowana karma pełnoporcjowa. Ponadto zawierają one wszystkie ważne składniki odżywcze, jak wysokiej jakości białka, tłuszcze, błonnik, witaminy i minerały, których Twój pies potrzebuje do zachowania zdrowie przez całe swoje życie. Urozmaicenie dzięki możliwości mieszania karmy suchej i mokrej Nasz program żywieniowy Relax Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako chrupiąca karma sucha i jako smaczna karma mokra w torbie zachowującej świeżość. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Na przykład karmę mokrą można podawać jako smaczne uzupełnienie karmy suchej. Udowodnione wyniki Ponad 44% psów karmionych RELAX CARE wykazywało normalne zachowanie w zmienionych sytuacjach. Zostało to sprawdzone w ramach wewnętrznych badań prowadzonych przez Royal Canin i naukowo udowodnione. Zalety w skrócie: Pomaga Twojemu psu się odprężyć Zmniejsza nerwowość w sytuacjach stresujących wysokiej jakości składniki wspomagające ogólny stan zdrowia Możliwe jest żywienie mieszane z Royal Canin Relax Care karma mokra. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 182 zł |
Royal Canin Maxi Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, naSucha karma dla psów ras dużych pomagająca wyciszyć stres. Unikalna receptura o wysokiej smakowitości zawiera wysokiej jakośc... więceji aktywny składnik pokarmowy naturalnego pochodzenia w przyswajalnej formie, kojący napięcie nerwowe. Ponadto, podczas produkcji regularnie prowadzone są dokładne kontrole formy, ilości i jakości tego ważnego dodatku. Karma ROYAL CANIN® Relax Care Maxi, odpowiednia dla psów dorosłych o masie ciała od 26 do 44 kg, łagodzi reakcję twojego psa na zmiany środowiskowe. Wszystkie karmy Royal Canin są pełnoporcjowe, co oznacza, że w 100% pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wysokiej jakości białka, tłuszcze, włókno, witaminy i składniki mineralne, potrzebne dla zdrowia i dobrego samopoczucia twojego psa. Program żywienia Relax Care obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami! Miskakarmy.plZłóż skargę | 290 zł |
ROYAL CANIN Maxi Relax Care karma sucha dla psów 9kg DARMOWA DOSTAWA + 3CAROYAL CANIN Pełnoporc zoo24.plZłóż skargę | 204 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Relax Care
Ceny na Royal Canin Maxi Relax Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Relax Care 3 kg | od 74 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Maxi Relax Care 9 kg | od 182 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: indyk, łosoś, ryż, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: odwodnione białko z kaczki, nie mniej niż 26%, skrobia ziemniaczana, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, mąka, białko wołowe, groch, siemię lniane, burak, oregano, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, mąka, białko drobiowe, groszek, hydrolizat białka, nasiona lnu, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, ziemniaki, groszek, skrobia, białko wołowe, białko drobiowe, ciecierzyca, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium