Karm dla psów Royal Canin Medium Sterilised 12 kg
Royal Canin Medium Sterilised 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Sterilised 12 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Cnn Medium Sterilised Adult Dog 12 kg (31Po sterylizacji metabolizm psa zwalnia i może on preferować odpoczynek na kanapie zamiast prowadzenia bardziej aktywnego tryb... więceju życia, nie oznacza to jednak, że zmniejsza się jego apetyt. Karma Royal Canin Sterilised Medium jest przeznaczona dla dorosłych, wykastrowanych psów o masie ciała od 11 do 25 kg. Rozetka.plZłóż skargę | 259 zł |
Royal Canin Medium Sterilised - sucha karma dla psa, rasy średnie, steryliRoyal Canin Medium Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Medium Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudz... więcejiesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Medium Sterilised RC Medium Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 10% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej (Medium Adult). Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras średnich (masa ciała 11kg - 25kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Medium Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras średnich. Zalety karmy RC Medium Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 360 zł |
Royal Canin Medium Sterilised - 12 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na kanapie n... więcejiż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Medium Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów średnich ras (11–25 kg) w wieku od 12 miesiąca życia. Royal Canin Medium Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (11–25 kg) w wieku od 12 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 10% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Sterilised Zooplus.plZłóż skargę | 248 zł |
ROYAL CANIN Sterilised Medium 12 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze. Mimo to... więcejmoże wciąż mieć duży apetyt. Royal Canin® Sterilised Medium to odpowiednia karma dla kastrowanych, dorosłych psów o wadze od 11 do 25 kg. Bardzo smaczna formuła zaspokoi głód dzięki wysokiej jakości substancji odżywczych, które pomogą Państwa psu pozostać szczupłym i aktywnym. W jaki sposób Royal Canin Sterilized Medium pomaga kastrowanemu psu zachować czujność i szczupłą budowę ciała? Umiarkowana zawartość tłuszczu w karmie Royal Canin® Sterilised Medium pomaga psu uniknąć problemów zdrowotnych, które wiążą się z otyłością. Dzięki tej niskotłuszczowe Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 227 zł |
Royal Canin CCN Medium Sterilised Adult Dog 12kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Tendencja do nadwagi Specyficzne potrzeby zwierzęcia Pomoc w utrzyma... więcejniu prawidłowej wagi Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wysterylizowane lub wykastrowane Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Drób Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Wszystkie rasy średnich psów Efekty zdrowotne Zdrowa waga Bezglutenowe Nie Waga produktu 12 kg Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Bez cukru Brak danych Bez laktozy Tak Brak sztucznych barwników Tak Bez soi Nie Bez konserwantów Tak Popiół surowy 4,9% Włókna surowe 6,4% Białko 28% Zawartość tłuszczu 13% Szerokość 390mm Długość 125mm Wysokość 500mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 342 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Sterilised
Ceny na Royal Canin Medium Sterilised |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Sterilised 3 kg | od 70 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Medium Sterilised 12 kg | od 227 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 230 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka/indyka, mąka, hydrolizat, wysłodki buraczane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium