Karm dla psów Hills SP Adult Medium Light Chicken
Zamknij
Menu
Hills SP Adult Medium Light Chicken 14 kg |
|
Przeznaczony dla dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat, które potrzebują mniej kalorii (np. mniej aktywnych, wykastrowanych lub z inną nadwagą).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills SP Adult Medium Light Chicken
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... więcejagających karmy niskokaloryczne Electro.plZłóż skargę | 236 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... więcejagających karmy niskokaloryczne Avans.plZłóż skargę | 236 zł |
Dwupak Hill's - Adult 1–6 Light Medium, kurczak, 2 x 14 kgKarma premium marki Hill's to karma dla psa, która zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości, jest lekkostrawna i posiad... więceja wysoką gęstość energetyczną. Dzięki temu karmę Hill's można podawać w mniejszej ilości, co zmniejsza koszty karmienia. Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze zmienia się wraz z wiekiem, poszczególne warianty prezentowanej karmy zostały specjalnie dopasowane do potrzeb zwierząt na różnych etapach życia. Hill's to także rozwiązania żywieniowe stworzone z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych psów, np. Sensitive Stomach Skin dla psów nadwrażliwych na pokarm, borykających się z dolegliwościami skórnymi. Warto również wspomnieć, że karma dla psa Hill´s jest zalecana przez lekarzy weterynarii. Oferta jest dostępna tylko pod numerem 154747. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych produktów, kliknij poniżej: Karma sucha dla psa Hills Zooplus.plZłóż skargę | 435 zł |
Karma dla psa HILL'S Science Plan Canine Adult Light Medium Kurczak 14 kgKarma dla psów HILL'SCIENCE PLAN Light Medium Adult to precyzyjnie opracowane żywienie dla mniej aktywnych dorosłych psów wym... więcejagających karmy niskokaloryczne Mediaexpert.plZłóż skargę | 230 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium, z kurczakiem - 2 x 14 kgPsy ze skłonnością do nadmiernego przybierania na wadze powinny otrzymywać karmę specjalnie dostosowaną do ich potrzeb. Hill'... więcejs Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem to niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich, która może sprzyjać utrzymaniu prawidłowej wagi i bardzo dobrze nadaje się dla mniej aktywnych psów. Ta dietetyczna karma została przyrządzona z wyśmienitego kurczaka, dzięki czemu wyróżnia się wyśmienitą smakowitością i dlatego cieszy się wysoką akceptacją wśród psów. Karma zapewnia przyjemne uczucie sytości, dzięki czemu głód nie dopada Twojego czworonoga zbyt szybko. Karma Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem zawiera L-karnitynę dla wsparcia prawidłowej pracy serca oraz witaminę E i kwasy tłuszczowe omega-6, które mogą sprzyjać zdrowej skórze i lśniącej sierści. Prezentowana karma dla psa nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów i jako karma pełnoporcjowa nadaje się do podawania każdego dnia. Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium (z kurczakiem) w skrócie: Niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich. Zachowanie prawidłowej wagi: obniżona wartość energetyczna wspomaga kontrolę masy ciała, idealne rozwiązanie dla mniej aktywnych psów. Wysokobiałkowa receptura z kurczakiem: smakowita i lekkostrawna, wspomaga odżywianie zgodne z dobrostanem gatunku i może sprzyjać zachowaniu masy mięśniowej. Przyjemne uczucie sytości: zapobiega zbyt szybkiemu powrotowi uczucia głodu. L-karnityna: może sprzyjać prawidłowej pracy serca. Wysoka jakość: wyprodukowana z wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 438 zł |
Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium, z kurczakiem - 14 kgPsy ze skłonnością do nadmiernego przybierania na wadze powinny otrzymywać karmę specjalnie dostosowaną do ich potrzeb. Hill'... więcejs Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem to niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich, która może sprzyjać utrzymaniu prawidłowej wagi i bardzo dobrze nadaje się dla mniej aktywnych psów. Ta dietetyczna karma została przyrządzona z wyśmienitego kurczaka, dzięki czemu wyróżnia się wyśmienitą smakowitością i dlatego cieszy się wysoką akceptacją wśród psów. Karma zapewnia przyjemne uczucie sytości, dzięki czemu głód nie dopada Twojego czworonoga zbyt szybko. Karma Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium z kurczakiem zawiera L-karnitynę dla wsparcia prawidłowej pracy serca oraz witaminę E i kwasy tłuszczowe omega-6, które mogą sprzyjać zdrowej skórze i lśniącej sierści. Prezentowana karma dla psa nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów i jako karma pełnoporcjowa nadaje się do podawania każdego dnia. Hill's Science Plan Adult 1–6 Light Medium (z kurczakiem) w skrócie: Niskokaloryczna karma sucha dla dorosłych psów ras średnich. Zachowanie prawidłowej wagi: obniżona wartość energetyczna wspomaga kontrolę masy ciała, idealne rozwiązanie dla mniej aktywnych psów. Wysokobiałkowa receptura z kurczakiem: smakowita i lekkostrawna, wspomaga odżywianie zgodne z dobrostanem gatunku i może sprzyjać zachowaniu masy mięśniowej. Przyjemne uczucie sytości: zapobiega zbyt szybkiemu powrotowi uczucia głodu. L-karnityna: może sprzyjać prawidłowej pracy serca. Wysoka jakość: wyprodukowana z wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 222 zł |
Seria Hills Science Plan
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, warzywa, cukier, jaja, oleje, tłuszcze, minerały, super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka/indyka, mąka, hydrolizat, wysłodki buraczane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 53 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, ryba, super premium
od 80 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: kurczak, zboża, klasa: super premium
od 206 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, kurczak, mąka, suszone całe jajko, masło, tłuszcz, minerały, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, pszenica z indyka, mąka, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, minerały, super premium
od 265 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 458 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: pszenica, mąka, kukurydza, hydrolizat, błonnik, ciasto pomidorowe, siemię lniane, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 11. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, indyk, pszenica, kukurydza, mąka, tłuszcz, ryż, minerały, olej, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna