Karm dla psów Royal Canin Medium Digestive Care 12 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin Medium Digestive Care 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Digestive Care 12 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Digestive Care Medium pies 12 kg (DLZRoyal canin ccn digestive care medium pies to suchy karmy dla psów średnich ras z wrażliwym układem pokarmowym. Zawiera specj... więcejalnie dobraną formułę, która zapewnia optymalną pracę układu trawiennego. Karmy zawiera łatwostrawne białka (L.I.P.), prebiotyki i błonnik, które wspierają równowagę flory bakteryjnej i poprawiają jakość stolca. Karmy ma również zbilansowany poziom kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, które dbają o zdrowie skóry i sierści. Rozetka.plZłóż skargę | 246 zł |
Royal Canin Royal Canin Medium digestive care - karma sucha dla dorosłychRoyal Canin Medium Digestive Care - karma sucha dla dorosłych psów, ras średnich, o wrażliwym przewodzie pokarmowym 12 kg. Pe... więcejłnoporcjowa karma dla psów - Dla dorosłych i starszych psów ras średnich (masa ciała od 11 do 25 kg) - Powyżej 12 miesiąca życia - Dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym.... Bee.plZłóż skargę | 314 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care - 12 kgNiestrawność to bardzo nieprzyjemna dolegliwość – także dla Twojego psa. Zdrowy układ pokarmowy nie tylko przyczynia się do l... więcejepszego samopoczucia Twojego pupila, lecz także oznacza, że zwierzę przyswaja możliwie największą ilość składników odżywczych przyjmowanych razem z pokarmem. To istotnie wpływa na dobre samopoczucie Twojego czworonoga. Karma Royal Canin Medium Digestive Care jest przeznaczona dla psów o masie ciała między 11 a 25 kg i została opracowana specjalnie z myślą o psach wykazujących tendencje do nadwrażliwości układu pokarmowego. Royal Canin Medium Digestive Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla średnich (11–25 kg), dorosłych psów (od 12 miesiąca życia) o wrażliwym układzie trawiennym Wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 248 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Medium 12 kgDolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Zdrowy układ pokarmowy — oprócz lepszego samopoczucia — oznacz... więceja także optymalne przyswajanie substancji odżywczych, które pies przyjmuje wraz z karmą. To znacznie podnosi jakość życia czworonoga. Karma Royal Canin Digestive Care Medium jest odpowiednia dla psów o wadze od 11 do 25 kg i jest opracowana specjalnie dla psów ze skłonnością do problemów trawiennych. W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care wspomaga trawienie? Receptura z aktywnymi składnikami odżywczymi zawiera szereg prebiotyków, które mogą przyczynić się do utrzymania zdrowej flory jelitowej. Prebiotyki to substancje odżywcze, które pomagają w rozwoju pożytecznych bakterii jelitowych w układzie trawiennym psa. Bakterie te odgrywają ważną rolę w utrzymaniu zdrowia, zwłaszcza układu pokarmowego. Kolejnym ważnym czynnikiem przyczyniającym się do zdrowia jelit u psów są wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 209 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średSucha karma dla psów ras średnich o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Karma ROYAL CANIN® Digestive Care Medium jest odpowiedni... więceja dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, których masa ciała wynosi między 11 a 25 kg. Receptura tej specjalnie opracowanej diety z aktywnymi składnikami pokarmowymi zawiera zestaw prebiotyków sprzyjający prawidłowej florze bakteryjnej jelit. Prebiotyki są składnikami pokarmowymi koniecznymi do odżywienia mikroflory jelitowej, co odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowia całego przewodu pokarmowego. W firma Royal Canin wykorzystywane są tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. Dzięki regularnym, rygorystycznym kontrolom jakości, składniki pokarmowe zastosowane w recepturze są znacznie lepiej podatne na trawienie. Ponadto, ROYAL CANIN® Digestive Care Medium zawiera optymalne zestawienie włókna rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 360 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 543 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, mięso drobiowe, pszenica, gluten, białko, tłuszcz, drożdże, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Digestive Care
Ceny na Royal Canin Medium Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg | od 69 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Medium Digestive Care 12 kg | od 209 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium