Ціни на Royal Canin French Bulldog Adult 1.5 кг
Фото 3 | від 37 до 89 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 1.5; Вік: Вік: від 12 місяців; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Karma Royal Canin SHN Breed FR Bulldog (1,50 kg ) (31Pełnoporcjowa karma dla psów rasy buldog francuski w wieku od 12 miesięcy. Masywne i krępe buldogi prezentują się b... щеardzo solidnie, ale ze względu na swoją specyficzną budowę czaszki i szkieletu wymagają odpowiedniej opieki. Royal Canin oferuje możliwość zamówienia specjalizowanej karmy dla tej rasy French Bulldog Adult online, jak również zakupu jej w sklepach stacjonarnych partnerów firmy. IDEALNA MASA MIĘŚNIOWA Dzięki optymalnemu poziomowi białek i dodatkowi L-karnityny karma wspomaga utrzymanie masy mięśniowej buldogów francuskich, a także stymuluje metabolizm tłuszczów w organizmie psa. ZDROWA SKÓRA Specjalizowana karma dla buldoga francuskiego wzmacnia właściwości ochronne skóry i łagodzi reakcje zapalne dzięki obecności w jej składzie specjalnego „kompleksu skórnego”, a także kwasów eikozapentaenow Rozetka.plПоскаржитись | 38 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult karma sucha dla psów rasy Buldog FrancuskSucha karma dla dorosłych psów rasy Bulldog Francuski. Karma Royal Canin French Bulldog została opracowany zgodnie... щеz potrzebami charakterystycz Miskakarmy.plПоскаржитись | 60 zł |
ROYAL CANIN French Bulldog Adult 1,5 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych buldogów francuskich? Buldog francuski to niewiel... щеka rasa o silnie rozwiniętej muskulaturze, zwartej budowie ciała i silnych kościach. Te silne psy są szczególnie czujne, aktywne i inteligentne. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin French Bulldog Adult jest przeznaczona dla buldogów francuskich od 12. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych buldogów francuskich. Dużo energii dla Twojego małego towarzysza pełnego energii: Buldogi francuskie to żywe srebro. Te psy są bardzo czujne i wysportowane, i przez cały czas są w ruchu. Buldog francuski wymaga regularnej aktywności fizycznej, aby utrzymać silne mięśnie. Oznacza to, że mały buldog potrzebuje diety dostosowanej do intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki specjalnemu składowi o dostosowanej zawartości białka i dodaniu L-karnityny karma Royal Canin French Bulldog Adult przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Ponadto Royal Canin French Bulldog Adult wspiera utrzymanie optymalnego zdrowia układu trawiennego i wspomaga równowagę flory jelitowej. W ten sposób można ograniczyć nadmierne wzdęcia i nieprzyjemny zapach stolca. Pielęgnacja skóry dla lśniącej sierści Zdrowie skóry Twojego psa wpływa na zdrowie jego sierści. Buldog francuski ma dość cienką sierść bez podszerstka i dlatego często wrażliwą skórę.. Karma Royal Canin French Bulldog została wzbogacona o olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA), które wspierają funkcję barierową skóry, co z kolei przyczynia się do jej ogólnego zdrowia. Odpowiednio dopasowany kompleks substancji odżywczych pomaga w odżywianiu i pielęgnacji sierści psa. Krokiety suchej karmy są dopasowane do krótkiej kufy i brachycefaliczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 43 zł |
ROYAL CANIN French bulldog adult 1,5 kgZalety• Kondycja masy mięśniowej• Zdrowa skóra• Redukcja zapachu kału• Specjalnie opracowany krokiet: budowa bracyc... щеhefalicznaBuldo Fera.plПоскаржитись | 37 zł |
Royal canin Royal Canin FRENCH BULLDOG - 1,5kgKompletna karma dla dorosłych i starzejące się psów rasy francuski buldog - powyżej 12 miesięcy.
Recep Petkarma.plПоскаржитись | 47 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult 1.5 kg | 47 zł |
Royal Canin, Karma dla psa, Adult 1,5 kg.zdrowa skóra rozbudowa masy mięśniowej zapewnia prawidłowy przebieg trawienia i równowagę flory bakteryjnej białka... щеo najwyższej strawności higiena jamy ustnej EmpikПоскаржитись | 45 zł |
ROYAL CANIN French Bulldog Adult 1,5kg | 46 zł |
Royal canin Royal Canin FRENCH BULLDOG - 3kgKompletna karma dla dorosłych i starzejące się psów rasy francuski buldog - powyżej 12 miesięcy.
Recep Petkarma.plПоскаржитись | 89 zł |
ROYAL CANIN dog french buldog ad 1,5kg | 46 zł |
ROYAL CANIN BHN French Bulldog Adult - sucha karma dla psa dorosłego - suc | 60 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!