Ціни на Royal Canin Mini Adult Pouch 12 шт
від 34 до 51 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 12; Вага упаковки (кг): 0.08; Вік: Вік: від 10 місяців; молоді; дорослі; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Mini Dorosły Mokre Salsa 85GR opakowanie 12x85gr MINIADULTMokra karma dla małych psów Royal Canin Mini dorosły w sosie jest dla psów w wieku od 10 miesięcy do 12 lat ważącyc... щеh do 10 kg
SPECJALNA FORMUŁA Formuła Royal Canin Mini dla dorosłych w sosie może pomóc wspierać zdrowie psów za pomocą specjalnych składników odżywczych.
Dostosowana zawartość energii Starannie dostosowana zawartość energii w Royal Canin Mini Adult w sosie może pomóc utrzymać idealną wagę małych psów.
OMEGA3 FATTY ACIDS ROYAL CANIN Mini Adult in Gravy zawiera składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega3 EPA i DHA, które mogą pomóc wspierać skórę i zdrowie sierści dorosłych psów
Skład mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, ziarna, oleje i tłuszcze, produkty uboczne, minerały cukry. Amazon.plПоскаржитись | 51 zł |
Mokra karma dla psów Royal Canin Mini - saszetki 12x85g (9003579008249)Royal Canin Mini Adult karma mokra dla dorosłych małych psów (4-10 kg, 10 miesięcy - 12 lat), 85 g. Kompletna odżyw... щеcza karma mokra dla utrzymania doskonałej formy fizycznej małych psów (waga dorosłego psa do 10 kg). Utrzymanie idealnej wagi L-karnityna stymuluje metabolizm tłuszczów w organizmie. Zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne małych psów dzięki precyzyjnie wyliczonej wartości energetycznej diety (3737 kcal/kg) i zbilansowanej zawartości białka (27%). Spersonalizowan Rozetka.plПоскаржитись | 37 zł |
Royal Canin Mini Adult, w sosie - 12 x 85 gKażdy lubi być rozpieszczanym. Małe psy nie stanowią w tej kwestii żadnego wyjątku. Karma Royal Canin Mini Adult zo... щеstała opracowana specjalnie dla małych psów o wadze ciała do 10 kg. Gęstość energii została dopasowana do niewielkich rozmiarów zwierzęcia i pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi przy jednoczesnej aktywności fizycznej. Ponadto wyjątkowa kompozycja składników odżywczych korzystnie wpływa na zdrowie i równowagę flory bakteryjnej jelit. Delikatny proces przyrządzania zapewnia dodatkowo wysoką strawność. Kwasy tłuszczowe omega-3 zadają ostateczny blask sierści i wzmacniają układ immunologiczny. Royal Canin Mini Adult w skrócie: Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla psów o wadze ciała do 10 kg w wieku między 10 miesiącem a 12 rokiem życia Kompleksowa receptura: specjalnie skomponowane składniki o korzystnym oddziaływaniu na trawienie, energię i sierść zapewniają kompleksowe zaopatrzenie Twojego czworonoga Delikatne mięso: soczyste, wyśmienite kawałeczki mięsa w smakowitym sosie są doskonale dopasowane do małej szczęki Zachowanie prawidłowej wagi ciała: optymalna wartość energetyczna przyczynia się do utrzymania normalnej wagi ciała Regulacja metabolizmu i funkcji skóry: z EPA i DHA oraz kwasami tłuszczowymi omega-3, które mogą wspomóc funkcję skóry i przemianę materii Zbilansowana flora bakteryjna jelit: specjalna kompozycja składników odżywczych może korzystnie wpływać na pracę jelit Wysokostrawna: delikatny proces przyrządzenia i wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 37 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult w sosie 12x85 gTwój mały pies potrzebuje pełnoporcjowej karmy, która pomoże utrzymać i będzie wspierać optymalne zdrowie w dorosły... щеm wieku. Karma ROYAL CANIN Mini Adult w sosie jest przeznaczona dla psów w wieku od 10 miesięcy do 12 lat o wadze do 10 kg i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych osobników małych ras. Receptura ROYAL CANIN Mini Adult w sosie wspomaga zdrowie Państwa psa i przyczynia się do utrzymania zbilansowanej flory jelitowej. Unikanie nadmiernego przybierania na wadze jest również ważne w wieku dorosłym psa, ponieważ metabolizm jest wolniejszy niż u szczeniąt. Starannie dostosowana wartość energetyczna karmy ROYAL CANIN Mini Adult w sosie pomaga osiągnąć idealną wagę małych psów. ROYAL CANIN Mini Adult w sosie jest wzbogacona o EPA i DHA. Kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają utrzymać zdrową skórę i sierść oraz zdrowie kości i stawów. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu ROYAL CANIN Mini Adult jest również dostępna jako karma sucha w postaci chrupiących krokietów. Jeżeli rozważasz mieszane karmienie karmą suchą i karmą mokrą, należy po prostu przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnisz psu odpowiednią ilość karmy mokrej i karmy suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Mini Adult w sosie dostarcza psu wysokowartościo Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 35 zł |
Royal Canin SHN Mini Adult w sosie - mokra karma dla psa dorosłego - 12X85Akces-markt.pl Поскаржитись | 50 zł |
Royal Canin Karma ROYAL CANIN SHN Mini Adult w sosie 12X85G | 46 zł |
ROYAL CANIN Mini adult 12x85 g mokra karma dla psów małych rasMini Adult
Zalety
Sk Fera.plПоскаржитись | 42 zł |
Royal Canin Mini Adult, w sosie - 12 x 85 gKażdy lubi być rozpieszczanym. Małe psy nie stanowią w tej kwestii żadnego wyjątku. Karma Royal Canin Mini Adult zo... щеstała opracowana specjalnie dla małych psów o wadze ciała do 10 kg. Gęstość energii została dopasowana do niewielkich rozmiarów zwierzęcia i pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi przy jednoczesnej aktywności fizycznej. Ponadto wyjątkowa kompozycja składników odżywczych korzystnie wpływa na zdrowie i równowagę flory bakteryjnej jelit. Delikatny proces przyrządzania zapewnia dodatkowo wysoką strawność. Kwasy tłuszczowe omega-3 zadają ostateczny blask sierści i wzmacniają układ immunologiczny. Właściwości Royal Canin Mini Adult: Wysokiej jakości Bitiba.plПоскаржитись | 34 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!